Činohra

DEŠTIVÉ DNY (LSDU)

Kde se hraje

Ceny vstupenek

Termín konání

Akce se již konala
  • Detail akce
  • Zakoupit / Rezervovat
Americké drama je hrou o síle přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. V americké a zároveň světové premiéře této hry hrály mladé policisty světové filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V české premiéře se v Divadle Ungelt v těchto rolích představí Richard Krajčo a David Švehlík. Režie Janusz Klimsza. Richard Krajčo byl za ztvárnění role Dennyho nominován na cenu Thálie 2012, David Švehlík se umístil v nominaci širší. Upozorňujeme diváky, že je v rámci představení použito hlasité střelby.

Letní scéna Divadla Ungelt - program 2013
Sklenice vody
Deštivé dny
Růžové brýle
Touha jménem Einodis - komorní muzikál
Drobečky z perníku


Informace o obsazení

Letní scéna Divadla Ungelt se nachází ve starobylé malebné části Hradčan pod Loretou na Novém Světě. Již devátým rokem nabízí výjimečná divadelní představení a nezapomenutelné hudební zážitky přímo pod širým nebem - letos hrajeme od 19/6 do 4/9. Kapacita hlediště je 227 míst, místa jsou rozdělena do dvou cenových pásem (1. - 11. řada, 12. - 18. řada) a jsou číslována, každá řada je vyvýšená! Areál Letní scény se pro diváky otevírá v 18:00 u činoherních představení a v 19:00 u muzikálu! Všechna představení začínají ve 20:00. Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení představení, v tom případě se vstupné vrací jen a pouze tam, kde jste vstupenku zakoupili, a to nejpozději do tří pracovních dnů! Bylo-li odehráno 30 či více minut, vstupné se nevrací. Změna programu vyhrazena.

Reklama

JEN POČKEJ ZAJÍCI! show na ledě Lucie, větší než malé množství lásky HOREČKA SOBOTNÍ NOCI FANTOM OPERY Gruzínské národní show - SUKHISHVILI DANIEL LANDA - ŽITO TOUR 2014 ALEXANDROVCI - European Tour 2015 MAMMA MIA! - muzikál s hity ABBA MANOWAR - KINGS OF METAL MMXIV WORLD TOUR 2015