Činohra

DEŠTIVÉ DNY (LSDU)

Kde se hraje

Ceny vstupenek

Termín konání

Akce se již konala
  • Detail akce
  • Zakoupit / Rezervovat
Americké drama je hrou o síle přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. V americké a zároveň světové premiéře této hry hrály mladé policisty světové filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V české premiéře se v Divadle Ungelt v těchto rolích představí Richard Krajčo a David Švehlík. Režie Janusz Klimsza. Richard Krajčo byl za ztvárnění role Dennyho nominován na cenu Thálie 2012, David Švehlík se umístil v nominaci širší. Upozorňujeme diváky, že je v rámci představení použito hlasité střelby.

Letní scéna Divadla Ungelt - program 2013
Sklenice vody
Deštivé dny
Růžové brýle
Touha jménem Einodis - komorní muzikál
Drobečky z perníku


Informace o obsazení

Letní scéna Divadla Ungelt se nachází ve starobylé malebné části Hradčan pod Loretou na Novém Světě. Již devátým rokem nabízí výjimečná divadelní představení a nezapomenutelné hudební zážitky přímo pod širým nebem - letos hrajeme od 19/6 do 4/9. Kapacita hlediště je 227 míst, místa jsou rozdělena do dvou cenových pásem (1. - 11. řada, 12. - 18. řada) a jsou číslována, každá řada je vyvýšená! Areál Letní scény se pro diváky otevírá v 18:00 u činoherních představení a v 19:00 u muzikálu! Všechna představení začínají ve 20:00. Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení představení, v tom případě se vstupné vrací jen a pouze tam, kde jste vstupenku zakoupili, a to nejpozději do tří pracovních dnů! Bylo-li odehráno 30 či více minut, vstupné se nevrací. Změna programu vyhrazena.

Reklama

TICKET ART hledá nové členy svého týmu MAMMA MIA! - muzikál s hity ABBA DRACULA ALEXANDROVCI - European Tour 2015 ROXETTE - 30TH ANNIVERSARY TOUR - OSTRAVA METALFEST OPEN AIR 2015 FANTOM OPERY NIGHTWISH JEN POČKEJ, ZAJÍCI! TOUR 2015