Festivaly

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2014

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2014

Kde se hraje

Sportovní hala Euronics Zlín (Novesta)

Ceny vstupenek

650

Termín konání

22.11.2014, 12:00

K prodeji u TA

480 ks
X. ročník mezinárodního rockového festivalu v ČR! 22. listopadu 2014 - Zlín, SH Euronics.

Tobias Sammet se svým melodic metalovým mužstvem neměnné sestavy EDGUY a s novou deskou „Space Police: Defenders Of The Crown“ na podzim vyrazí na celosvětové turné, a to s monstrózní produkcí. Jedinou zastávkou v ČR bude Zlín. Ano, EDGUY se svou kompletní pódiovou produkcí jsou první potvrzenou hvězdou Zimního Masters of Rock! Na festivalu odehrají kompletní set, tak jako ve všech dalších městech v rámci tour.

Dalším účinkujícím jubilejního X. ročníku festivalu je kapela MORBID ANGEL. Tito metaloví veteráni z Floridy přezdívaní Mistři chaosu - zpěvák a basák Evil D., kytaristi Trey Azagthoth a Thor Destructhor i „nový“ bubeník skupiny Tim Yeung - se u nás zastaví v rámci evropského turné s názvem Morbid Angel Covenant Europe 2014 Tour a i ve Zlíně oslaví 30. výročí vzniku kapely.

Jako další nás bude bavit a cappella metalový band VAN CANTO, složený z pěti zpěváků a bubeníka. Ten má od února taky nový studiový počin „Dawn of the Brave“, který je už pátou deskou této party.

Ve Sportovní hale Euronics zazní i hlasy tria Elize, Jake a Henrik. Švédská melodic rocková šestice AMARANTHE má doposud dvě studiovky („Amaranthe“ a „The Nexus“) plné hitů, ovšem v polovině října vydá nové, v pořadí už třetí album. Evropská live premiéra nové desky se uskuteční zcela exkluzivně právě na Zimním Masters of Rock ve Zlíně!!

Dále oznamujeme účast kapely HEAVATAR - německé power metalové bandy, kterou založil „kytarista“ sk. VAN CANTO Stefan Schmidt. Další členové jsou zkušení muzikanti David Vogt (POWERWOLF), Sebastian Scharf (ex-FADING STARLIGHT) a Jörg Michael (ex-STRATOVARIUS, ex-RUNNING WILD, ex-RAGE).

Jména dalších účinkující se brzy dozvíte.
Reklama

Letní akce TICKET ART MAMMA MIA! - muzikál s hity ABBA AIDA - Hudební divadlo Karlín MAUGLÍ ...jsme jedné krve FANTOM OPERY Gruzínské národní show - SUKHISHVILI LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2014