czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
84 volných
13.12.2019, 20:00
650 590 490
NATE BROWN & ONE VOICE
„EUROPE TOUR 2019“
13. prosince 2019 ve 20 hodin
OSTRAVA – Katedrále Božského Spasitele

Jméno Nate Brown je opravdovým pojmem v gospelové hudbě. Jeho hudební talent ho řadí mezi gospelové hvězd a přinesl mu už nespočet cen. Strhující živá vystoupení s bezprostředním hudebním projevem zaručují nezapomenutelný zážitek.

Věhlas Nate Browna už dalece přesáhl rodný Washington DC. Spolupracoval s gospelovými ikonami, jako jsou Donald Lawrence, Richard Smallwoods, Tamela Mann nebo Mary Mary, a s různými gospelovými soubory absolvoval už několik evropských turné.

Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista. Svou hudební kariéru začal hraním na saxofon ve škole umění Duka Ellingtona, poté navštěvoval Berkley College of Music v Bostonu. Hrál po boku jazzových muzikantů jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove či legendární Grover Washington Jr.
S uskupením One Voice se vydal na turné poprvé v roce 2008 a nyní se po úspěšném koncertování po Spojených státech vrací zpět do Evropy a 13. prosince 2019 vystoupí také v Ostravě – Katedrále Božského Spasitele.
Vstupenky exkluzivně v síti TICKET ART.

Line up:
Nate Brown – Direktor
Tyrae Brown – Keyboard
Rocco Traetinnio – Saxophone
Gernard Carpenter (Gutiar) or Tyrae Miller (Tenor)
Schley Chase – Soprano
Jemila Richardson – Alto
Sabrena Wright – Soprano
Lamont Shelton - tenor

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Vánoční programy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CHINA GIRL - akrobatická show s hity D. BOWIEHO SAMETOVÝ KONCERT - Jitka Hosprová a hosté ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway ROBIN HOOD
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK