czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Sex, čachry a kultura pro všechny!

Frank, pařížský producent televizních soutěží, má veliký problém. Jeho nejvýnosnější show „Kultura pro všechny!“ sleduje stále méně diváků. Již osmnáct týdnů totiž neustále vítězí jedna jediná starší dáma, která svými dokonalými encyklopedickými znalostmi diváky přestává bavit. Frank je ochoten pro záchranu svého „zlatého dolu“ udělat cokoli.

Kontroverzní a poněkud drsná komedie z prostředí stupidní televizní zábavy, která diváka doslova vtáhne do přímého přenosu. A v tom je možné cokoli: drogy, sex, manipulace, lži a podvody. Divák má možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nechutné praktiky při natáčení televizních show a nahlédnout do zákulisí showbyznysu.

Netradiční herecká příležitost pro Otmara Brancuzského v roli Franka, Lukáše Langmajera v roli poněkud afektovaného moderátora a Leoše Nohu v roli tak zvaného animátora publika, který ovládá publikum všemožnými způsoby, které hraničí s etikou a někdy snad i se zákonem. V režii Jana Noska Nováka se v dalších rolích můžou diváci těšit na Barboru Mošnovou (krasavice Cindy) a Uršulu Klukovou v roli roztomilé dámy „na zabití“.

Obsazení
Lukáš Langmajer
Štefan

Otmar Brancuzský
Frank

Barbora Mošnová
Cindy

Uršula Kluková
Paulette

Leoš Noha
J.P.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Činohra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway KRYSAŘ KAMILA NÝVLTOVÁ - Narozeninový koncert
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK