czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
35 volných
11.10.2019, 19:00
280
Fleret (folkrocková legenda) vystoupí ve Val.Kloboukách!!!

hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 36. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích a tudíž ji můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak největš& iacute;c h pódiích na velkých festivalech. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 17 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 4 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.
Před třemi lety se spojila s její dcerou Zuzanou, která převzala maminčiny otěže a jezdi a zpíva s Fleretem. Je to věru neuvěřitelná kopie Jarmilky, která by letos oslavila své 90tiny a tak sedí replika - hudební tradice pokračuje.

Současní členové: Zdeněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Vít Rokyta, Radek Postava a Rosťa Koplík

Hostem a předkapelou bude regionální Blues rocková skupina Symbiosis .


Kapela Symbioza byla založena v roce 1973 v Sidonii.

Vliv světové a naší rockové hudby byl ukazatelem pro další vývoj skupiny. Po zkušenostech s převzatým repertoárem dává kapela přednost vlastní tvorbě. Důkazem toho jsou tři desky – Přesýpací hodiny (2003), Sidonie (2008) a Symbioza 3 (2017).

Vedle autorských textů má Symbioza v repertoáru také zhudebněnou poezii (Jiří Žáček, Josef Kainar, Václav Hrabě, Lawrence Ferlinghetti, Tony Harrison, Josef Šimon…).

Kapela zůstává po celou dobu působení téměř ve stejné sestavě:

Jindřich Kos – zpěv, kytary, foukací harmonika, pila
Josef Lysáček – basová kytara, zpěv
Ivo Haraga – bicí, zpěv
Vítězslav Lysáček – tenorsaxofon, zobcová flétna, klarinet, zpěv
František Šebák – kytary, zpěv

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK