czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
23 volných
21.3.2020, 20:00
550
THE SIMULATION TOUR 2020

Na 21. března připadne svátek fanoušků moderního progresivního metalu. V Jablunkovském klubu Rock Café Southock se totiž představí 4 zahraniční kapely, které neminou náš klub. Celému turné šéfují chicagští BORN OF OSIRIS, kteří nám odprezentují svou vizi moderního technického death metalu, druhým tahákem jsou progressiv metalcore VOLUMES z Los Angels, třetím Britská metalcore mlátička OCEANS ATE ALASKA a poslední Thajští DEFYING DECAY z Bangkoku.

BORN OF OSIRIS
je americká progresivní metalová skupina založená v roce 2003 v Palatine, Illinois, předměstí Chicaga. Kapelu v současné době tvoří vedoucí zpěvák Ronnie Canizaro, kytarista Lee McKinney, basista Nick Rossi, bubeník Cameron Losch a klávesista / zpěvák Joe Buras.

VOLUMES
je americká progresivní metalová kapela se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Skupinu tvoří kytarista Diego Farias, basista Raad Soudani, zpěváci Gus Farias a Myke Terry a bubeník Nick Ursich. Skupina byla založena v roce 2009 a debutovala se svým prvním EP, The Concept of Dreaming v roce 2010. V roce 2014 následovalo debutové celovečerní album Via (2011) a jejich další album No Sleep. Obě alba dosáhla vrcholu na žebříčku iTunes Rock a Metal.

OCEANS ATE ALASKA
je britská metalová kapela pocházející z Birminghamu založená v roce 2010. Původní zpěvák James Harrison přišel se jménem kapely; pojmenoval ji po vlně tsunami, která zasáhla Aljašku v padesátých letech a spolkla jeden ze svých zálivů.

DEFYING DECAY
je thajská alternativní metalová kapela, založena v roce 2010 v Bangkoku v Thajsku. Skládají se z hlavního zpěváka, kytaristy a syntézy Jay Poom Euarchukiati, kytaristy Howarda Fanga a bubeníka Marka Mironova. V roce 2015 vydali své debutové album „All We Know is Failing“.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

CHINA GIRL - akrobatická show s hity D. BOWIEHO NOC BOJOVNÍKŮ 5 DOBŘÍŠ ČARODĚJKA VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK