czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
289 volných
25.2.2017, 10:00
1 050 500
TO NEJLEPŠÍ Z ONLINE ZÁBAVY NAŽIVO!

5. ROČNÍK FESTIVALU S YOUTUBERY, HRAMI A ONLINE ZÁBAVOU


Sál s main stage v Kongresovém centru je hypermoderně vybaven nejnovější technikou a dechberoucí projekcí. S youtubery to naplno využijeme a představíme publiku 4FANS show, na kterou nikdo nezapomene.

Na 4FANS se naživo potkáš nejen s legendami cz / sk youtubové scény a dokonce i s pár hosty z dalekého zahraničí. Uvidíš je nejen na main stage, nebo na autogramiádách. Rádi se procházejí po festivalu aby osobně potkali své fanoušky, zvláště ve VIP Heaven.Miss Beauty 2016 sklidila obrovský úspěch a na 4FANS 2017 připravíme novou soutěž pro dívky, které mají rády krásu a styl.

Na festivalu si mobil zaplníš paměť mobilu selfiečkama s youtuberama, které potkáš všude. Ultimátní vzpomínkový předmět ti dá náš fotostánek, kde tě vyfotí fotograf, fotku vytiskne a ještě ti fotku nechá podepsat. Kdo to má?

VIP PLATINUM lounge se dočká změn na dalším ročníku. Více pohodlí, pohody a hlavně více youtuberů, se kterými si můžeš z očí do očí pokecat.

Hon na podpisy začíná! Ten kdo bude mít všechny tak je větší borec, než ten co sesbíral všechny pokémony.

Krásné cosplayerky a zruční cosplayeři budou zdobit 4FANS 2017 ztělesněním charakterů z počítačových her, komiksů a filmů.

4FANS není jenom o zábavě, je to také prostor kde se potkají nejzásadnější mozky YouTubové scény aby si popovídali kam ten online video svět spěje.

Pro pařany připravíme herny plné konzolí a nadupaných PC mašin, ve kterých si vyzkouší nejnovější herní technologie a aktuální hry.

V sobotu tradičně uspořádáme afterparty, která je pověstná přátelskou atmosférou a tanečním parketem, kde paří nejslavnější youtubeři vedle svých fanoušků. Držitelé VIP Platinum vstupenek mají vstup na afterparty zdarma. Vstupenky na afterparty budou k dispozici v předprodeji i na místě.

Kde jinde než na youtuberském festivalu nakoupíš geekovské předměty, oficiální trička, náramky nebo placky vystupujících hostů.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

Reklama

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! DRACULA ALEXANDROVCI - European Tour 2017 ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ PLES UPÍRŮ LORD OF THE DANCE - Dangerous Games 2017
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK