czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
1887 volných
15.9.2018, 10:00
200
Co se stalo před sto lety a proč to letos slavíme?

Obecně se pomíjí období zvané rašení trampingu a nikdo neví až kam se vlastně vracet zpátky. Existují některé zápisy již v roce 1913 až do první světové války.
Osobnosti podílející se na vzniku činnosti, kterou nazvali trampování čili tramping, začali považovat za období vzniku datum, totožné se vznikem první trampské osady Ztracená naděje, kterým je květen 1918. S tímto faktem se ztotožnil i řádově o deset let mladší autor knihy o dějinách trampingu Bob Hurykán.
Osada Ztracená naděje tak pořádá dne 15. září 2018 v Pikovicích Celosvětové setkání právě ke 100. výročí vzniku trampingu.

VSTUPENKY v předprodeji sítě TICKET ART jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu 200,- Kč. Na místě akce v den konání budou k dostání za běžné vstupné 300,- Kč.

Program:
V sobotu 15. září 2018 proběhne celosvětové setkání k výročí 100 let trampingu.
Je připraven program od 10.00 - 22.00 h, který se skládá z velké hudební přehlídky trampských kapel z Čech, Moravy, Slovenska, ale i odjinud.
Vystoupí bez mála 30 hudebních skupin. Program budeme průběžně aktualizovat.
Součástí programu bude i setkání šerifů osad, čestní hosté a další překvapení.

Vystoupí: ARCHA, BANDOLEROS, BPT ZLÍN, BRZDAŘI, DUO TORNÁDO, ELDORÁDO, CHOROŠI, JITKA VRBOVÁ, K. T. O. S DANOU HACKEROVOU, OLGOU BLECHOVOU A MILANEM PITKINEM, KAMARÁDI STARÉ ŘEKY, KARABINA, KUPA, LÍSTEK, MODRÁ KOTVA, NOVÉ STRUNY, PABĚRKY MARKO ČERMÁKA, PACIFIK, PEKARINGO, POZVOLNÁ SMRT, ROMAN HORKÝ, ROWERS, SCARABEUS, ŠÍNY, ŠMIDLIBOYS, TOMÁŠ TICHÝ, TULÁK CHARLIE.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL CARMEN Amore MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway JOHANKA Z ARKU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK