czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Pěvecký sbor Úštěk se stal za 2 roky své existence neodmyslitelnou součástí Festivalu Úštěk a úštěckého kulturního života.

Pěvecký sbor Úštěk je složen z lidí z Úštěka, Litoměřic a okolí.

Za pouhé 2 roky své existence má za sebou řadu koncertních vystoupení nejenom na Ústecku, ale také v Praze a v Drážďanech (četné koncerty s Českou mši vánoční od J. J. Rybu s orchestrem, Mozartovo Requiem s Teplickým komorním orchetrem a. j.).

Nadšení a velká píle místních lidí všech věkových skupin vedla k tomu, že jsme byli pocteni tím, že se s námi rozhodl spolupracovat jeden z nejlepších orchestrů Evropy Dresdner Barockorchestr při zahájení Festivalu Úštěk 2017. Hudební kritik drážďanského denníku "Dresden neueste Nachrichten" Hartmut Schütz označil společný koncert Pěveckého sboru Úštěk a Dresdner Barockorchester v Dreikönigskirche v Drážďanech, kterým bylo uvedení díla Nelsonmesse od Josepha Haydna, za překvapení kulturní sezony 2017.

Srdečně vás zveme na letošní festivalový koncert Pěveckého sboru Úštěk. V spolupráci s Festivalovým komorním orchestrem na něm ansámbl uvede dílo Carla Orffa "Carmina Burana". Koncert se uskuteční dne 23. června 2018 v 19.00 hod. v kostele sv. Petra a Pavla v Úštěku.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway MAUGLÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK