czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
198 volných
19.7.2018, 19:30
100
Pěvecký sbor Leconfield Singers
z jižní Anglie je smíšeným pěveckým sborem, který dnes čítá přes 100 členů a zabívá se především interpretací klasické sborové literatury. Zastřešující organizací sboru místní spolek, kterého hlavním cílem, ako neziskové organizace je prezentace místního hudebního a kulturního dědictví.

Ansámbl absolvoval během své existence několik zahraničních turné, mezi jinými například ve Francii a v Itálii. K největším dosavadním úspěchům patrí provedení Verdiho Requiem v Royal Festival Hall v Londýně.

Dirigent a sbormistr Graham Wili je zkušeným sbormistrem a dirigentem, který se v minulosti podílel na vybudovaní četných pěveckých sborů od jejich počátků až po koncertní a evropské turné. Svou vášen a hudební nadšení dokáže přenést na pěvce a motivovat je k lepším výkonům. Skrze svůj entuziasmus a přesvědčení že hudba musí být přístupná pro každého, dokáže své studenty a pěvce vzdělávat nenásilnou zábavnou formou.

Klavírní doprovod Joanna Kent studovala klasický klavír u Patricie Carroll na Royal College of Music v Londýně a později se specializovala na klavírní doprovod u Johna Blakelyho. Mimo učení vystupuje také jako koncertní pianistka. K jejím největším úspěchům patří koncerty ve Wigmore Hall, St Martin-in-the-Fields a St James Piccadilly v Londýně.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway SRDCOVÝ KRÁL
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK