czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
150 volných
15.6.2019, 19:30
350 200
Největší hity kapely
BÁŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT

s orchestrem, dětským a smíšeným pěvecký sborem.


Baťa & Kalábůf něžný beat je jemná bigbeatová kapela střílející pohledy přes Labe. Pohledy vyslané kdysi z ráje, zamlžované kouřem z cigaret a znovu opláchnuté lihem jako lékařský skalpel.
Kalábůf něžný beat vznikl okolo roku 1992 v severočeském městečku Štětí a za svoji existenci odehrál stovky vystoupení, jak v rockových, na festivalech, tak i na soukromých akcích. Kapela v prvních měsících svého vzniku hrála převážně v okolí Štětí a Mělníku a z této zakládající sestavy zůstali pouze Baťa a Kulhánek.
Repertoár tvořili vlastní skladby z dob předešlých kapel (SAP, Biograf ...), tak i nové a převzaté od Creedence až po Žlutýho psa. Zlom přišel s příchodem kytaristy Mirka Říhy Heřmana, kdy se začali tvořit převážně vlastní písničky. Toto období bylo ukončeno "živou nahrávkou bez lidí" v pražském klubu Na Chmelnici, která vyšla pouze na kazetách. Po této nahrávce odchází bubeník Karel Vintr a je nahrazen Jardou Nogou. Začíná období studiových nahrávek, které ovšem nikdy oficiálně nevyšly neb byly zvukově velmi zvláštní. Ke kapele se přidává starý známý Slávek Ponty Forman s houslemi a zanedlouho vzniká prvé regulérní CD - Druhý břeh. Kapela se správně rozjela a přichází manažer Roman Novák a kytarista Jirka Slam Šváb. Zvuk se zhutnil, je lepší, objíždějí se letní festivaly a vzniká několik zajímavých live CD, nahrávky na kompilace Fajn Rock Music a živá vystoupení v televizních snídaníchCeny vstupenek platí pouze v předprodeji, na místě konání bude cena vyšší. V ceně VIP vstupenky je nejen sezení v předních řadách, ale též jídlo a pití zdarma. Počet těchto vstupenek bude omezený a koupit se dají jen v předprodeji.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 Vzpomínkový večer Fedor Frešo CARMEN FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway KRYSAŘ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK