czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Ceny vstupenek platí pouze v předprodeji, na místě konání bude cena vyšší. V ceně VIP vstupenky je nejen sezení v předních řadách, ale též jídlo a pití zdarma. Počet těchto vstupenek bude omezený a koupit se dají jen v předprodeji.

Baťa a něžný Kalábůf beat je známá bigbeatová kapela pocházející ze severních Čech. Členové se dali dohromady kolem roku 1992 po odchodu či rozpadu původních hudebních uskupení, jako je například SAP či Biograf, ale hráli pouze v okolí Štětí a Mělníku.

Až později, po četných obměnách původní sestavy, se dostala skupina do povědomí širší veřejnosti, tentokrát už nejen na severu Čech. Po příchodu nových členů získali profesionálnější zvuk a začali koncertovat na letních festivalech. Poté nahráli několik CD, mimo jiné kompilaci Fajn Rock Music, a dokonce živě vystoupili v televizním vysílání.

Po loňském vystoupení na Festivalu Úštěk 2018 se v hlavě skladatele a výkonného ředitele festivalu Kolomana Polaka zrodila myšlenka k vytvoření zcela mimořádného projektu, tím je uspořádání společného koncertu kapely se smíšeným a dětským pěveckým sborem a orchestrem, na kterém zazní největší hity vytvořené během jejich více jak dvacetipětileté kariéry.


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

OUT OF HELL CARMEN ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway ROBIN HOOD KAMILA NÝVLTOVÁ - Narozeninový koncert
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK