czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
4926 volných
12.8.2017, 10:30
200
Dne 12. srpna 2017 se v areálu Pardubického závodiště uskuteční již druhý ročník festivalu plného Ameriky s případným názvem Friends Fest. Jedná se o multižánrový open-air festival, jehož cílem je představení Ameriky, jejích tradic, kultury, způsobu života, ikonických značek země a výrobků a firem široké veřejnosti.

Nejlepší „live“ rocková kapela na světě vystoupí na pardubickém dostihovém závodišti. Uriah Heep jedou na Friends Fest 2017.

Na multižánrovém open-air festivalu Friends Fest, který se koná 12.8. 2017 v Pardubicích, vystoupí jedna z nejznámějších rockových kapel na světě Uriah Heep. Hudební legenda, která se stala společně s kapelami Led Zeppelin, Black Sabbath nebo Deep Purple TOP rockovou skupinou 70. let. Festival Friends Fest dále nabídne rodeo show, vojenskou přehlídku americké armády, největší český sraz automobilů značky Ford Mustang a mnoho dalšího.

Kapela, které se pro jejich melodičnost a vícehlasé doprovody přezdívalo The Beach Boys heavy metalu vznikla roku 1969 v Londýně a hned od začátku své existence měla úspěch. Více jak polovina alb Uriah Heep se umístila v žebříčku UK top 100 nebo Billboard album 200. Každý bez pochyb zná nejslavnější písně kapely Wizard a Lady in Black, které nyní mají milióny poslechů na Youtube a kapela tak dodnes slaví úspěch na vyprodaných stadionech. Uriah Heep zahrají na Friends Festu v 19:00, před závěrečným ohňostrojem.

V současné době probíhají jednání se zástupci Velvyslanectví USA o opětovné účasti amerických Dragounů s bojovou technikou, kteří měli v prvním ročníku u návštěvníků mimořádný úspěch. Na své si přijdou také milovníci historických amerických aut, chromu a křídel. K vidění bude široká přehlídka vozů Ford, americké motocykly velké trojky Harley-Davidson, Indian a Victory.

Pravé americké rodeo doplní westernová show, indiánská vesnice, elektrický býk, ukázky stylového oblečení a řada prodejních stánků. Ukázky bojů předvedou indiáni a military kluby z České republiky. Dále uvidíme ukázky typických amerických sportů jako lakros, baseball, street basketball a americký fotbal.

Za celý den se pak na dvou podiích vystřídá řada kapel s repertoárem jižanského rocku, Elvis Presley a Revival Band, Druhá tráva s Robertem Křesťanem či bluegrassová kapela Cop.

Občerstvení bude pochopitelně také v duchu poslání festivalu, tedy burgery, steaky a ostatní grilované dobroty. Chybět nebude ani soutěž v pojídání chilli ani stánky s whisky a burbony.

zhledem k tomu, že cílovou skupinou Friends Festu jsou jak mladí lidé, tak i celé rodiny s dětmi, bude v nabídce celá řada programů pro malé návštěvníky, například jízda na koních, kočárem, nafukovací a skákací hrady, lezecká stěna, taneční školy, aktivity v indiánské vesnici a koutek pro nejmenší.

Programem celého dne Vás budou provázet jako v loňském roce populární moderátoři Martin Dejdar a Petr Vacek a celý Friends Fest bude ukončen překrásným ohňostrojem.

Do 11. srpna 2017 - 200.- Kč, na místě 12. srpna 2017 - 250,- Kč, na místě 12. srpna 2017, od 16:00 hodin - 350,- Kč.

Děti do 15 let vstup zdarma. ZTP a ZTP/P sleva 50%, doprovod ZTP/P zdarma.Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MAMMA MIA! AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! CARMEN VÁNOČNÍ KONCERT - SEN MARIKY GOMBITOVÉ MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK