czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
FRIENDS FEST – 5. ročník rodinného festivalu plného Ameriky

15. srpna se bude konat FRIENDS FEST, již 5. ročník multižánrového, rodinného, open-air festivalu, který je určen všem příznivcům Ameriky, fantastických aut, motorek a toho nejlepšího z tradiční americké kultury. V celodenním programu bude k vidění mimo jiné rodeo, indiáni, westernová představení, dřevorubecké soutěže, kaskadéři, americká vojenská technika a bojové ukázky, koňské pólo, módní přehlídky, známí youtubeři, řada hudebních vystoupení, ukázky amerických sportů, dětský den se spoustou zábavných atrakcí pro děti včetně jízdy na koních a ochutnávka tradiční americké gastronomie. Festivalu se tradičně zúčastní zástupci americké ambasády s panem velvyslancem a američtí vojáci se současnou těžkou bojovou technikou. Vyvrcholením celodenního programu bude vystoupení britské kapely SWEET a závěrečný ohňostroj. Celým programem Vás pak budou provázet populární moderátoři Martin Dejdar a Petr Vacek.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč na stránkách FRIENDS FEST.cz nebo v síti Sazky. Děti do 120 cm mají vstup zdarma (1 dítě v doprovodu 1 dospělého s platnou vstupenkou).
Tak neváhejte a přijďte v sobotu 15. srpna na pardubické dostihové závodiště, užijete si pohodový letní den a domů si jistě odnesete spoustu zážitků.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

CHINA GIRL - akrobatická show s hity D. BOWIEHO NOC BOJOVNÍKŮ 5 DOBŘÍŠ ČARODĚJKA VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK