czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
1992 volných
29.6.2017, 17:00
650
OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE je legendární multižánrový hudební festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání. Od roku 2003 se každoročně koná v obci Přeštěnice nedaleko Milevska. Díky své poloze je ideálním místem pro neobyčejný letní festival s pohodovou atmosférou.

Jednodenní vstupenka - pátek – 30.6.2017
Jednodenní vstupenka - sobota – 1.7.2017
Permanentka na tři dny čt - so

V pořadí již 17. ročník festivalu OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE se uskuteční v pátek 30. června a v sobotu 1. července, což je ideální čas na to přivítat začátek prázdnin pořádnou dávkou muziky. Pro všechny nedočkavce je navíc na čtvrtek 29. června připraven festivalový večírek. Organizátoři akce chystají opravdu nabitý program – prvními odtajněnými hvězdami letošního ročníku jsou skupiny Harlej, Škwor, Slza, Jelen nebo Mandrage. Těšit se můžete i na legendární skupinu Citron, Alkehol, Zakázaný Ovoce, Rybičky 48 či na vycházející hvězdu českého popu, zpěváka Sebastiana.

Čtvrteční festivalový večírek
Tradičně se bude ve čtvrtek konat festivalový večírek s hudebním programem na Muzikus & SAI stage. Na tento večer je možné koupit vstupenku přímo na místě. Majitelé permanentky mají vstup zdarma.

Pátek jako rodinný festival
Letošní novinkou je dramaturgické rozdělení festivalových dnů. V pátek 30. června jsme pro vás připravili takřka rodinný lineup. Hlavní stage startuje vystoupením Sebastiana, na něj naváže fenómen poslední doby – skupina Slza. Večerní program naplní současné hvězdy české scény – skupiny Jelen, Mandrage a Rybičky 48 se svou speciální pyrotechnickou show. I na dalších scénách vás čeká zajímavý program. Vystoupí například fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Imodium nebo německá skupina Tune Circus. Kromě hudebních scén můžete navštívit bikové soutěže a exhibice Open Dirt Jam nebo Divadelní stage.
Rocková festivalová sobota

Sobotní program bude ve znamení rocku. Radio Stage a Fajn Rock Music Stage nabídnou přehlídku českých úspěšných kapel jako například Škwor, Harlej, Citron, Alkehol, Kamila Střihavku se svou skupinou Leaders, Alkehol, Trautenberk nebo Hentai Corporation. Program pochopitelně pokračuje i na dalších místech jako v pátek včetně exhibice Open Dirt Jam nebo Divadelní stage. Oba tyto programy jsou situovány mimo placenou zónu, takže přístup je zde zdarma. Vstupenka na sobotní program v předprodeji vyjde na pouhých 350 Kč a seženete ji takřka ve všech sítích.

Cena vstupenky v předprodeji:
Na celý festival 590 Kč
Jednodenní 350 Kč
Vstupenky na místě
Festivalový večírek 50 Kč
VSTUP dítě do 6 let ZDARMA
VSTUP dítě 6 – 12 let (jednodenní/permanentka) 100 Kč / 200 Kč
VSTUP držitel průkazu ZTP, ZTP/P (jednodenní/permanentka) 200 Kč / 400 Kč

P1 – PARKOVIŠTĚ CELÝ FESTIVAL 200 Kč
P1 – PARKOVIŠTĚ JEDNODENNÍ (při vjezdu platba 200,- při výjezdu se vrací 50,-) 150 Kč
P2 – PARKOVIŠTĚ AUTOMOBIL SE STANEM CELÝ FESTIVAL 500 Kč
P2 – PARKOVIŠTĚ MOTOCYKL SE STANEM 300 Kč
P2 – PARKOVIŠTĚ KARAVAN 800 Kč
P3 – PARKOVIŠTĚ VYHRAZENO PRO PRODUKCI A KAPELY STAGE 1 A 2
P4 – PARKOVIŠTĚ VYHRAZENO PRO PRODUKCI A KAPELY STAGE 3 A DIVADLO
STAN CELÝ FESTIVAL 50 Kč
SVOZ jedna cesta 20 Kč
SPRCHA 50 KčDalší akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MAMMA MIA! ROCKY muzikál Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín VÁNOČNÍ KONCERT - SEN MARIKY GOMBITOVÉ ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK