czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 volných
Milí fanoušci Out of Hell,

aktuální situace s koronavirem nás bohužel dohnala k nepříjemnému rozhodnutí, že letošní ročník festivalu Out Of Hell musíme zrušit. Opatření, která by musela být splněna pro jeho realizaci, jsou natolik složitá, že by festival nemohl v žádném případě probíhat tak, jak jsme ho pro vás chystali a ani vy byste si jej neužili naplno a se vší parádou.
A to bychom si opravdu nepřáli – protože vaše spokojenost se samozřejmě rovná té naší!
Co to pro vás teď znamená? Všichni, kteří jste si zakoupili vstupenky, tak nezoufejte – ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI pro další ročník! Takže netrhat, neničit a pečlivě uschovat do dalšího léta, které bude skutečně pekelnou oslavou toho, že jsme to všichni (doufáme, že ve zdraví) zvládli!
To, že si vstupenky ponecháte, je pro nás velká podpora a znamená to více, než si myslíte.
V případě toho, že někdo z vás bude trvat na vrácení, což naprosto respektujeme, nás prosím kontaktujte.
Co vám můžeme slíbit? Celou tuhle situaci budeme brát tak, že jsme získali další extra čas na přípravy a šperkování všeho, co vás příští rok čeká a nemine. Další ročník, tj. 2021, tím tak skutečně naplní i svoji podstatu, tj. OUT OF HELL – ven z pekla!
A my se na vás budeme neskutečně těšit v plné síle, se skvělou náladou, tak jak to má být.
Místo konání i termín zůstává, takže areál zámku Zákupy bude i za rok!
I přes to, že tohle léto bude možná jiné, než jsme zvyklí, tak si ho všichni užijte tak, jak nejlépe dokážete.

Držte se, tým OUT OF HELL.

Třetí ročník festivalu Out of Hell se pořadatelé rozhodli posunout ještě o pořádný kus výš. Čeká tak na vás dvoudenní festival doslova našlapaný kvalitní rockovou a metalovou muzikou. V těsné blízkosti renesančního zámku v Zákupech si pro vás přichystali pekelně nabušený program.

Na podiu se vystřídají špičky české i zahraniční metalové scény, které doplní speciální a talentovaní hosté. Součástí festivalu bude také pestrý doprovodný program. Příznivcům body artu slibují třeba speciální tattoo lounge, kde svou účast již potvrdily i potetované krásky ze Suicide Angels. V průběhu festivalu bude zajištěna možnost kvalitního občerstvení. Pořadatelé se vrací ke kořenům festivalové kultury, a proto nemáte očekávat žádné dortíky či vanilkové latté, místo toho si pro vás chystají skvělé pivo, pekelné chilli speciality a zkrátka vše, co k pořádnému festivalu patří.

Součástí areálu bude stanové městečko a hlídané parkoviště. Více informací návštěvníci naleznou na webu outofhell.cz


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK