czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
VÁCLAV NECKÁŘ a BACILY za doprovodu smyčcového kvarteta
19.8.2018 amfiteátr Dřevěného městečka, Rožnov pod Radhoštěm


Na neděli 19.8.2018 si pro Vás agentura Pragokoncert připravila jedinečný a exkluzivní hudební zážitek. Do Rožnova pod Radhoštěm totiž v rámci Valašského Divadelního Léta 2018 zavítá charismatický muzikant a vynikající herec VÁCLAV NECKÁŘ se svou skupinou Bacily.

Václava Neckáře není třeba dlouze představovat. Tento významný umělec se narodil do divadelní rodiny a již v dětství se začal věnovat herectví a hudbě. Jeho první nahrávkou byla píseň "Jen tak". Za působení v Plzni potkal svou hudební kolegyni Martu Kubišovou, za kterou se přemístil v roce 1965 do Prahy, kde v divadle Rokoko vznikl jeho první velký hit "Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě". Po něm přišly hity jako např. "Ša-la-la-la-li" nebo "Stín katedrál".

Kromě hudebního talentu se u něho začal projevovat i talent herecký. Ztvárnil hlavní roli ve filmu Jiřího Menzela "Ostře sledované vlaky", který byl oceněn prestižním Oskarem. V roce 1968 ztvárnil po bo ku Heleny Vondráčkové roli prince v hudební pohádce "Šíleně smutná princezna". Jeho velkým hudebním počinem bylo působení v legendárním triu Golden Kids (Helena Vondráčková, Marta Kubišová, Václav Neckář), ze kterého vzešlo spoustu úspěšných hitů. Několik let poté byla založena skupina Bacily, jejíž název byl inspirován dle úspěšného hitu "Doktor Dam di Dam". S touto kapelou hraje Václav Neckář doposud.

Koncert je složen téměř výhradně z jeho největších hitů. Proto neváhejte a přijďte si do amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm poslechnout a zazpívat nesmrtelné songy v podání jejich interpreta Václava Neckáře & Bacilů. V neděli 19.srpna 2018 od 19:00 se na Vás všechny budeme těšit! Koncert se uskuteční za každého počasí!

Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka za každého počasí.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Festivaly

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 CARMEN FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway ROBIN HOOD
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK