czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
Akce se již konala


Zimní Masters of Rock - už podesáté!

Ano, už tento měsíc je tady desátý díl přehlídky prvoligového rocku a metalu několika žánrů, která proběhne tradičně ve Zlíně, předposlední listopadovou sobotu, ve Sportovní hale Euronics.

Headlinerem jubilejního ročníku bude melodic metalová kapela kolem Tobiase Sammeta EDGUY (GER), která tyto dny tráví na celosvětovém turné. Jedinou zastávkou v ČR bude Zlín, kde skupina představí nové album „Space Police - Defenders of the Crown“, a to v monstrózní pódiové produkci.
Dalším účinkujícím bude kapela MORBID ANGEL (USA). Evil D. a jeho metaloví veteráni z Floridy přezdívaní Mistři chaosu se u nás zastaví v rámci evropské Morbid Angel Covenant Europe Tour a i ve Zlíně oslaví 30. výročí vzniku skupiny.
Na soupisce bude i unikátní a-cappella metalový band VAN CANTO (GER), složený z pěti zpěváků a bubeníka, který velmi zajímavým způsobem imituje hudební nástroje hlasivkami. Skupina má od února taky nový studiový počin „Dawn of the Brave“, který je už pátou deskou této party.
Ve zlínské sportovní hale zazní i hlasy tria Elize, Jake a Henrik. Melodic death / power metalový sextet AMARANTHE (SWE) vydal v půlce října třetí album „Massive Addictive“. Evropská live premiéra nové desky se uskuteční exkluzivně na Zimním Masters of Rock!
Velká ikona glam rocku / metalu LIZZY BORDEN (USA), kterou před třiceti lety v Hollywoodu založili bráchové Hargesovi a jež koncem 80. let nechyběla v žádném pořadu MTV Headbangers Ball, letos na festivalu odehraje premiérový koncert u nás! Ne, LIZZY BORDEN ještě nikdy v České republice nehráli. Starý dobrý hair-metal a vzpomínky na osmdesátky.
I stále populárnější heavy / power metalisté BLOODBOUND (SWE), kteří letos slaví deset let existence, chystají premiérovou show. Den před Masters jim vyjde už šesté studiové album s názvem „Stormborn“! Fanoušci ve Zlíně tak budou vůbec první na světě, kdo uslyší toto nové album live!
Dále oznamujeme účast kapely HEAVATAR (GER), kterou založil „kytarista“ sk. VAN CANTO Stefan Schmidt. Dalšími členy jsou muzikanti David Vogt (POWERWOLF), Sebastian Scharf (ex-FADING STARLIGHT) a Jörg Michael (ex-STRATOVARIUS, ex-RUNNING WILD, ex-RAGE). Kvartet sice hraje teprve třetím rokem, ale díky letité zkušenosti svých členů nabízí velice příjemný power metal.
Dalšími do soupisky jsou WINTERSTORM (GER). Kapela z Bavorska, pro niž je charakteristický mix power a folk metalu řízlý vikinskými tóny, už má na svém kontě tři regulérní desky - ta poslední „Cathyron“ vyšla letos v únoru a na výbornou pochodila nejenom u fanoušků. Na ZMoR se vyplatí být už za světla - melodický metal s chytlavými refrény od WINTERSTORM - to bude otvírák X. ročníku festivalu.

Zimní Masters of Rock se uskuteční v sobotu 22. listopadu ve Zlíně, od 13:00 ve Sportovní hale Euronics.

PROGRAM:
12:00 … otevření haly
13:00 - 13:45 … WINTERSTORM
14:00 - 14:50 … HEAVATAR
15:10 - 16:10 … BLOODBOUND
16:30 - 17:40 … LIZZY BORDEN
18:00 - 19:20 … AMARANTHE
19:50 - 21:10 … VAN CANTO
21:40 - 23:00 … MORBID ANGEL
23:30 - 01:00 … EDGUY


Další akce tohoto pořadatele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce z kategorie Festivaly

Reklama

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! ADDAMS FAMILY - Hudební divadlo Karlín Praha GREGORIAN - Master of Chant: Final Chapter Tour FANTOM OPERY Továrna na iluze - Dámská jízda MIRO ŽBIRKA - ROAD TO ABBEY ROAD
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK