czech
 • Přihlášení zákazníka

  Zavřít
  Změna hesla

 • Registrace
 • Moje objednávky

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

v souvislosti s restriktivními opatřeními, vyhlášenými za účelem omezení šíření koronaviru označovaného jako SARS CoV-2, došlo v oblasti kultury nejprve k úplnému zákazu konání kulturních a společenských akcí, v současné době pak dochází k postupnému uvolňování restrikcí.

Jednotliví pořadatelé kulturních akcí reagují na postupné uvolňování různým způsobem, a to s ohledem na rozdílné podmínky, které jsou s pořádáním té či oné kulturní akce spojeny (např. velikost hlediště, počet účinkujících, reálné možnosti dodržet stanovená hygienická kritéria pro pořádání akce, volné termíny pronájmu prostor apod.).

Ticket Art Praha není pořadatelem akcí samotných a musí se řídit pokyny jednotlivých pořadatelů. Jakmile obdržíme bližší informace, posíláme zákazníkům e-mail s dalším postupem. Prosíme, kontrolujte si všechny složky ve své e-mailové schránce, včetně spamu.
Vzhledem k množství akcí, kterých se restriktivní opatření dotkla, není bohužel v našich silách odpovídat na jednotlivé e-mailové či telefonické dotazy zákazníků a přistoupili jsme tedy k jejich informování prostřednictvím našich webových stránek.

Většina pořadatelů akcí se snaží původně plánované akce přeložit na nové termíny. V takových případech obecně platí, že již zakoupené vstupenky budou platit na náhradní termín. V případě, že by byl po dohodě s konkrétním pořadatelem stanoven jiný postup, budeme Vás o takové skutečnosti na našich webových stránkách informovat. Níže najdete informace k jednotlivým produkcím/divadlům a pokyny jak postupovat.

Současná situace klade velké nároky jak na samotné pořadatele, tak na předprodejní sítě. Historicky se nikdo z nás s podobným krizovým stavem nepotkal, což přináší mnoho problematických momentů, které se snažíme co nejrychleji a operativně řešit. Věříme, že se celá kulturní obec co nejdříve s krizovými opatřeními vypořádá se ctí a dovolujeme si předem zejména našim zákazníkům poděkovat za trpělivost při řešení jejich individuálních nároků.

SLEDUJTE TEDY PROSÍM NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY WWW.TICKET-ART.CZ, KDE ZVEŘEJŇUJEME AKTUÁLNÍ INFORMACE OD JEDNOTLIVÝCH POŘADATELŮ.

Váš TICKET ART

WE WILL ROCK YOU

Vážení diváci,

předem bychom chtěli poděkovat všem, kteří si zakoupili vstupenky na muzikál We Will Rock You.

Vzhledem k této nelehké situaci Vás chceme ujistit, že každý, kdo si zakoupil vstupenky, bude mít NÁROK NA VRÁCENÍ VSTUPNÉHO a to v případě, že

 • bude v době konání představení v pracovní neschopnosti
 • bude klient ze zahraničí a nebude mu umožněno vstoupit do naší republiky z důvodu uzavření státní hranice
 • bude-li klientem senior, nebo těhotná žena, a nebudou se cítit na to, aby představení absolvovali

Stačí pouze nejpozději 3 dny před konáním představení zaslat e-mail na naši produkci wwry@ta-production.cz a my už vše zařídíme, aby Vám byly peníze neprodleně vráceny.

Věříme, že tento vstřícný krok pomůže i ostatním při rozhodování, zda si mají vstupenky zakoupit a že si všichni bez obav užijeme velkolepou světovou show, kterou jsme právě pro vás připravili!

Team We Will Rock You!


Vážení diváci,

I my jsme byli nuceni přeložit náš plánovaný muzikál We will rock you, ale máme pro Vás dobrou zprávu – máme nové termíny!

Vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je měnit!

Pokud by vám přece jen termín nevyhovoval, můžete se podívat na jiný termín či město, kde hrajeme a uděláme Vám výměnu.

Věříme ale, že hlavně z důvodu zachování původních míst bude nejlepší ponechat si původní vstupenky, na kterých si přepište datum a čas. Vše zůstává stejné.

Děkujeme za Vaši přízeň v této nelehké době a těšíme se, že to rozjedeme s plnou parádou v termínech, kdy už bude klidněji! 😊 Show must go on!

OUT OF HELL

Milí fanoušci Out of Hell,

aktuální situace s koronavirem nás bohužel dohnala k nepříjemnému rozhodnutí, že letošní ročník festivalu Out Of Hell musíme zrušit. Opatření, která by musela být splněna pro jeho realizaci, jsou natolik složitá, že by festival nemohl v žádném případě probíhat tak, jak jsme ho pro vás chystali a ani vy byste si jej neužili naplno a se vší parádou. A to bychom si opravdu nepřáli – protože vaše spokojenost se samozřejmě rovná té naší!

Co to pro vás teď znamená? Všichni, kteří jste si zakoupili vstupenky, tak nezoufejte – ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI pro další ročník! Takže netrhat, neničit a pečlivě uschovat do dalšího léta, které bude skutečně pekelnou oslavou toho, že jsme to všichni (doufáme, že ve zdraví) zvládli! To, že si vstupenky ponecháte, je pro nás velká podpora a znamená to více, než si myslíte.
V případě toho, že někdo z vás bude trvat na vrácení, což naprosto respektujeme, nás prosím kontaktujte.

Co vám můžeme slíbit? Celou tuhle situaci budeme brát tak, že jsme získali další extra čas na přípravy a šperkování všeho, co vás příští rok čeká a nemine. Další ročník, tj. 2021, tím tak skutečně naplní i svoji podstatu, tj. OUT OF HELL – ven z pekla! A my se na vás budeme neskutečně těšit v plné síle, se skvělou náladou, tak jak to má být. Místo konání i termín zůstává, takže areál zámku Zákupy bude i za rok!

I přes to, že tohle léto bude možná jiné, než jsme zvyklí, tak si ho všichni užijte tak, jak nejlépe dokážete.

Držte se,

Tým OUT OF HELL

Hudební divadlo Karlín

Vážení diváci,

Hudební divadlo Karlín nám poskytlo náhradní termíny za nekonaná představení.

Vstupenky na tato představení zůstávají v platnosti a seznam najdete níže.

Pokud představení níže v seznamu nenajdete, můžete si vstupenky vyměnit za jakýkoliv nabízený termín (například Dracula, Addams family mají nové termíny a my Vám budeme vstupenky vyměňovat dle toho, jaký termín Vám nejlépe vyhovuje).

Výměny vstupenek probíhají vždy v místě nákupu!

 • Pokud jste kupovali vstupenky na prodejním místě TA, kontaktujte nás prosím na e-mail denisa.cechova@ticket-art.cz a do předmětu napište o jaké představení se jedná + pošlete sken původních znehodnocených vstupenek (znehodnoťte přeškrtnutím fixou a napsáním storno na vstupenky) + si prosím udělejte novou rezervaci v našem systému a zašlete nové číslo rezervace. Kolegyně vám výměnu zpracuje tak, abyste nemuseli nic doplácet, i když jsou ceny nyní vyšší. Budeme Vás kontaktovat a zašleme nové e-tickety, abyste na prodejní místo znovu nemuseli.
 • Pokud jste zakupovali vstupenky u nás v TA osobně nebo na webu, napište na e-mail denisa.cechova@ticket-art.cz číslo původní objednávky (najdete na vstupenkách po levé straně druhé číslo shora) + číslo nové objednávky, kterou si vytvoříte u nás na webu. Zároveň do e-mailu prosím naskenujte původní přeškrtnuté vstupenky i s přeškrtnutým čárovým kódem (nejlépe fixou) Bude Vám zaslán e-ticket.
 • Pokud jste zakoupili vstupenky v divadle, prosíme o výměnu přímo tam!
 • V případě, že si vybíráte stejná místa jako jste měli původně – nebudete při výměně nic doplácet.

NOVÉ TERMÍNY ZDE:

Představení Den v týdnu Původní termín Nový termín
Carmen středa 27.5. 28.10. překlopeno
Carmen čtvrtek 28.5. 29.10. překlopeno
Čas růží pátek 20.3. 2.10. překlopeno
Čas růží sobota 21.3./15 3.10./15 překlopeno
Čas růží sobota 21.3./19 3.10./19 překlopeno
Čas růží neděle 22.3. 4.10. překlopeno
Čas růží čtvrtek 23.4. 1.10. překlopeno
Čas růží pátek 24.4. 13.11. překlopeno
Čas růží sobota 25.4./15 14.11./15 překlopeno
Čas růží sobota 25.4./19 14.11./19 překlopeno
Čas růží neděle 26.4. 15.11. překlopeno
Čas růží čtvrtek 14.5. 12.11. překlopeno
Čas růží pátek 15.5. 18.12. překlopeno
Čas růží sobota 16.5./15 19.12./15 překlopeno
Čas růží sobota 16.5./19 19.12./19 překlopeno
Čas růží neděle 17.5. 20.12. překlopeno
Legenda středa 11.3. 9.12. překlopeno
Legenda čtvrtek 12.3. 24.9. překlopeno
Legenda pátek 13.3. 25.9. překlopeno
Legenda sobota 14.3./15 26.9./15 překlopeno
Legenda neděle 10.5. 27.9. překlopeno
Legenda pátek 10.4. 11.12. překlopeno
Legenda sobota 11.4./15 10.10./15 překlopeno
Legenda sobota 11.4./19 26.9./19 překlopeno
Legenda neděle 12.4. 11.10. překlopeno
Legenda sobota 9.5./15 12.12./15 překlopeno
Sestra v akci středa 1.4. 21.10. překlopeno
Sestra v akci čtvrtek 2.4. 17.9. překlopeno
Sestra v akci pátek 3.4. 18.9. překlopeno
Sestra v akci sobota 4.4./15 19.9. překlopeno
Sestra v akci neděle 5.4. 20.9. překlopeno
Sestra v akci středa 29.4. 4.11. překlopeno
Sestra v akci čtvrtek 30.4. 22.10. překlopeno
Sestra v akci pátek 1.5. 23.10. překlopeno
Sestra v akci sobota 2.5./15 24.10. překlopeno
Sestra v akci neděle 3.5. 25.10. překlopeno
Sestra v akci čtvrtek 21.5. 5.11. překlopeno
Sestra v akci pátek 22.5. 6.11. překlopeno
Sestra v akci sobota 23.5./15 7.11. překlopeno
Polská krev středa 25.3. 30.9. překlopeno

Divadlo Kalich a Komorní divadlo Kalich

Vážení diváci Divadla Kalich a Komorního divadla Kalich,

samozřejmě nelze než s veškerou zodpovědností respektovat rozhodnutí Vlády ČR o zrušení divadelních a jiných veřejných produkcí, a proto i Divadlo Kalich a Komorní divadlo Kalich bohužel neodehraje představení v termínech plánovaných na blízké dny či týdny. Společně s Vámi budeme vyhlížet chvíli, kdy se situace uklidní a my Vás budeme moci opět přivítat v našem hledišti.

Vstupenky na neodehraná představení si, prosíme, ponechejte, zůstávají v platnosti a po odvolání zákazu Vám nabídneme jejich výměnu. Dokud nebudeme znát termín ukončení tohoto omezení a možné náhradní termíny, nemůžeme bohužel nic plánovat. Prosíme, sledujte průběžně náš web, Facebook a Instagram, kde Vás budeme informovat o dalším postupu.

Za tuto situaci, kterou není v našich silách jakkoli ovlivnit, se Vám omlouváme.

Děkujeme za trpělivost i solidárnost a držme si palce, ať se situace a chod společnosti v co nejkratší době vrátí k normálu.

Zároveň děkujeme za celou řadu vašich velmi solidárních nabídek na storno vstupenek za neuskutečněná představení bez náhrady.

Ty z Vás, kteří chtějí podpořit naše divadlo tím, že se vzdají nároku na výměnu vstupenek ze zrušených představení, prosíme vyplnit krátký webový formulář potřebný k vystavení darovací smlouvy.

Po jeho zpracování našim obchodním oddělením Vám na e-mail přijde darovací smlouva, kterou pak stačí zpětně e-mailem potvrdit.

Mockrát děkujeme! Velmi si Vážíme Vašeho přístupu a podpory v nelehkých časech, které nás všechny i naše divadlo nepobírající žádné dotace čekají. Budeme se v budoucnu snažit Vám Váš velkorysý postoj mnohonásobně vynahradit.

Náhradní termíny divadla Kalich

https://www.divadlokalich.cz/divadlo-kalich/nahradni-terminy-predstaveni/

Náhradní termíny Komorního divadla Kalich

Neodehraný termínPředstaveníNáhradní termín
11.3.2020Dvě noci na Karlštejně 20.9.2020 od 19 hod.
13.3.2020TIK TIK – veřejná generálkačekáme na termín
16.3.2020Můj nejlepší kamarád 15.9.2020 od 19 hod.
18.3.2020TIK TIK 16.9.2020 od 19 hod.
19.3.2020Úhlavní přátelé 27.9.2020 od 19 hod.
21.3.2020Sex noci svatojánské 8.10.2020 od 19 hod.
24.3.2020Čas pod psa 29.9.2020 od 19 hod.
26.3.2020Ani za milion! 22.9.2020 od 19 hod.
28.3.2020TIK TIK 30.9.2020 od 19 hod.
30.3.2020Enigmatické variace čekáme na termín
31.3.2020Kolega Mela Gibsona 5.11.2020 od 19 hod.
1.4.2020Čas pod psa 3.10.2020 od 19 hod.
2.4.2020Můj nejlepší kamarád 21.9.2020 od 19 hod.
3.4.2020Hrdinové 28.9.2020 od 19 hod.
6.4.2020Ani za milion! 2.11.2020 od 19 hod.
7.4.2020Chvilková slabost 18.9.2020 od 19 hod.
8.4.2020Úhlavní přátelé 6.10.2020 od 19 hod.
15.4.2020Už nikdy sám! Čekáme na termín
16.4.2020TIK TIK 11.10.2020 od 19 hod.
19.4.2020Úhlavní přátelé 22.10.2020 od 19 hod.
20.4.2020Rapper 5.10.2020 od 19 hod.
21.4.2020Můj nejlepší kamarád 9.10.2020 od 19 hod.
22.4.2020Sex noci svatojánské 23.10.2020 od 19 hod.
23.4.2020Čas pod psa 7.10.2020 od 19 hod.
27.4.2020TIK TIK 24.10.2020 od 19 hod.
29.4.2020Zkouška Kvarteta 16.10.2020 od 19 hod.
30.4.2020Ani za milion! 8.11.2020 od 15 hod.
4.5.2020Ani za milion! 5.12.2020 od 19 hod.
5.5.2020TIK TIK 3.11.2020 od 19 hod.
6.5.2020Úhlavní přátelé 16.11.2020 od 19 hod.
11.5.2020Čas pod psa 18.10.2020 od 19 hod.
12.5.2020Dvě noci na Karlštejně 31.10.2020 od 19 hod.
13.5.2000Sex noci svatojánské 25.9.2020 od 19 hod. (přesunuto z důvodu nemoci)
14.5.2020Můj nejlepší kamarád 12.10.2020 od 19 hod.
18.5.2020Chvilková slabost čekáme na termín
19.5.2020Už nikdy sám! čekáme na termín
21.5.2020Úhlavní přátelé 27.11.2020 od 19 hod.
22.5.2020TIK TIK 22.11.2020 od 19 hod.
25.5.2020Můj nejlepší kamarád 25.10.2020 od 19 hod.
26.5.2020Ani za milion! 8.12.2020 od 19 hod.
28.5.2020Sex noci svatojánské 12.11.2020 od 19 hod.
29.5.2020Čas pod psa 14.11.2020 od 19 hod.
2.6.2020Chvilková slabost čekáme na termín
3.6.2020Sex noci svatojánské 28.11.2020 od 19 hod.
4.6.2020TIK TIK 30.11.2020 od 19 hod.
9.6.2020Můj nejlepší kamarád 11.11.2020 od 19 hod.
10.6.2020Čas pod psa 21.11.2020 od 19 hod.

Vaše Divadlo Kalich a Komorní divadlo Kalich

Divadlo Palace

Omlouváme se našim divákům, ale podmínky nastavené Krizovým štábem a Ministerstvem kultury nám neumožňují 11. května divadlo otevřít. Situace se ale průběžně mění, sledujte proto náš web, facebook nebo instagram.

Vstupenky na představení neodehraná z důvodu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu si ponechejte, zůstávají v platnosti a po úplném odvolání zákazu vám nabídneme jejich výměnu.

změny a přesuny představení na: https://www.divadlopalace.cz/cz/nahradni-terminy-za-zrusena-predstaveni/351/

Divadlo Palace, náhradní termíny za zrušená představení :

 

BŘEZEN

 

11.3. Manželský poker - náhradní termín 10.9.19.00

12.3. Hraběnka - náhradní termín 23.9.19.00

13.3. Jo, není to jednoduché - náhradní termín 18.9.19.00

16.3. Chlap na zabití - náhradní termín 11.9.19.00

18.3. Dva nahatý chlapi - náhradní termín 19.10.19.00

19.3. Caveman - náhradní termín 9.9.19.00

21.3. Be my baby - náhradní termín 7.11.14.00

21.3. Caveman - náhradní termín 19.9.19.00

22.3. Nalevo od výtahu - náhradní termín 22.9.19.00

23.3. Hraběnka - náhradní termín 26.9.19.00

24.3. V Paříži bych tě nečekala, tatínku - náhradní termín 30.10.19.00

26.3. Cavewoman - náhradní termín 1.9.19.00

27.3. Osm eur na hodinu - náhradní termín 29.10.19.00

28.3. Vzpoura nevěst - náhradní termín 28.10.14.00

28.3. Dva nahatý chlapi - náhradní termín 2.11.19.00

29.3. Neperte se , prosím vás - náhradní termín bude dodán

29.3. Světáci - náhradní termín 10.10.14.00

30.3. Prachy !!! - náhradní termín 11.10.19.00

31.3. Caveman - náhradní termín 8.9.19.00

 

DUBEN

 

2.4. Cavewoman - náhradní termín 29.9.19.00

5.4. Neperte se , prosím vás -  náhradní termín bude dodán

5.4. Prachy !!! - náhradní termín 13.9.20.00

6.4. Neperte se , prosím vás - náhradní termín 15.9.19.00

7.4. Caveman - náhradní termín 16.9.19.00

8.4. Miláček Anna - náhradní termín 25.9.19.00

9.4. Rodina je základ státu - 27.9.19.00

10.4. Be my baby - náhradní termín 28.9.20.00

11.4. Veselé Velikonoce - náhradní termín 24.10.19.00

14.4. Plnou parou - náhradní termín 3.9.19.00

15.4. Světáci - náhradní termín bude dodán

16.4. Zamilovaný sukničkář - náhradní termín 17.11.19.00

17.4. Caveman - náhradní termín 17.9.19.00

18.4. Chvála bláznovství - náhradní termín 24.9.19.00

19.4. Benátky pod sněhem - náhradní termín 27.9.19.00

19.4. Velké lásky v malém hotelu - náhradní termín 18.11.19.00

20.4. Osm eur na hodinu -  náhradní termín bude dodán

21.4. Hraběnka - náhradní termín 30.9.19.00

22.4. Miluju tě, ale... - náhradní termín 20.9.19.00

23.4. Manželský poker -  náhradní termín bude dodán

24.4. Vzpoura nevěst - náhradní termín 28.10.19.00

25.4.15.00  Dva nahatý chlapi - náhradní termín 20.9.14.00

25.4.19.00  Dva nahatý chlapi - náhradní termín 12.9.19.00

26.4. Do ložnice vstupujte jednotlivě - náhradní termín 15.11.19.00

27.4. Hraběnka - náhradní termín 22.10.19.00

28.4. Neperte se, prosím vás - náhradní termín 21.9.19.00

29.4. Perfect days - náhradní termín 4.9.19.00

30.4. Chlap na zabití - náhradní termín 14.9.19.00

 

 KVĚTEN 

 

2.5. Chvála bláznovství - náhradní termín 10.10.19.00

3.5. Be my baby - náhradní termín 6.10.19.00

4.5. Vzpoura nevěst - náhradní termín 8.11.19.00

5.5. Světáci -  náhradní termín bude dodán

7.5. Hraběnka - náhradní termín 26.10.19.00

8.5. Veselé Velikonoce -  náhradní termín bude dodán

9.5. Miláček Anna - náhradní termín 31.10.15.00

10.5. Benátky pod sněhem - náhradní termín 15.10.19.00

11.5. Hraběnka - náhradní termín 27.10.19.00

12.5. Chlap na zabití - náhradní termín 31.10.20.00

13.5. Osm eur na hodinu -  náhradní termín bude dodán

14.5. Cavewoman - náhradní termín 20.10.19.00

15.5. Perfect days - náhradní termín bude dodán

16.5. Pension pro svobodné pány - náhradní termín 28.9.15.00

19.5. Neperte se, prosím vás - náhradní termín 12.10.19.00

21.5. Rodina je základ státu - náhradní termín 5.10.19.00

22.5. Plnou parou - náhradní termín 21.10.19.00

24.5. Zamilovaný sukničkář -  náhradní termín bude dodán

25.5. Miluju tě, ale... - náhradní termín 8.10.19.00

26.5. Cavewoman - náhradní termín 24.11.19.00

27.5. Prachy !!! - náhradní termín 28.11.19.00

28.5. Velká zebra - náhradní termín 7.9.19.00

31.5. Dva nahatý chlapi -  náhradní termín bude dodán

 

ČERVEN

 

3.6. Hraběnka - náhradní termín 23.9.19.00 

7.6. Be my baby - náhradní termín 18.10.19.00

 

 

GOJA, agentura Gott – Janeček

Vážení diváci, pokud jste si zakoupili vstupenky na muzikál Čarodějka, divadlo stanovilo náhradní termíny, za které je možné vstupenky vyměnit.

 • Pokud jste kupovali vstupenky na prodejním místě TA, kontaktujte nás prosím na e-mailu Denisa.cechova@ticket-art.cz a udělejte si rezervaci na nový termín a místa ve stejné cenové kategorii, za které vám budou vstupenky vyměněny (neplaťte) Prosíme zároveň v e-mailu o zaslání přeškrtnutých původních vstupenek a na nich napsané storno, aby mohlo dojít k výměně. Budou Vám zaslány e-tickety na nová místa, abyste nemuseli na prodejní místo osobně.
 • Pokud jste zakupovali vstupenky u nás, napište na e-mail Denisa.cechova@ticket-art.cz číslo původní objednávky (najdete na vstupenkách po levé straně druhé číslo shora) + si vytvořte rezervaci na nový termín ve stejné ceně (neplaťte) a napište nám nové číslo objednávky.
 • Pokud jste zakoupili vstupenky v divadle, prosíme o výměnu přímo tam!

Náhradní termíny muzikálu Čarodějka

Divadlo Hybernia

Vážení diváci, pokud jste si zakoupili vstupenky do divadla Hybernia, divadlo stanovilo náhradní termíny na podzim, za které je možné vstupenky vyměnit.

Postup výměn je následující:

 • Pokud jste kupovali vstupenky na prodejním místě TA, přineste prosím vstupenky na prodejní místo a vyberte si nový termín a místa ve stejné cenové kategorii, za které vám budou vstupenky vyměněny.
 • Pokud jste zakupovali vstupenky u nás v TA, napište na e-mail eva.jandova@ticket-art.cz číslo původní objednávky (najdete na vstupenkách po levé straně druhé číslo shora) + si vytvořte rezervaci na nový termín ve stejné ceně (neplaťte) a napište nám nové číslo objednávky.
 • Pokud jste zakoupili vstupenky v divadle, prosíme o výměnu přímo tam.

Nové termíny najdete zde

Divadlo na Vinohradech

Provoz divadla bude obnoven od září.

Vstupenky na zrušená představení zůstávají v platnosti, v programu jsou avizovány postupně náhradní termíny na zrušená představení. Vstupenky není třeba měnit. Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, neváhejte se na nás obrátit. Vstupenky vám rádi vyměníme na jiný termín nebo vám vrátíme vaši platbu zpět..

Pokladna divadla v Ibsenově ulici je otevřena každý pracovní den od 11 do 18 hodin, kontaktovat nás můžete i na bezplatné lince 800 900 888 nebo na e-mailu info@divadlonavinohradech.com.

Děkujeme, že jste si ponechali vstupenky na zrušená představení. Těšíme se s vámi na setkání v našem hledišti.

Vaše Divadlo na Vinohradech

Divadlo Broadway

Vážení diváci, pokud jste si zakoupili vstupenky do divadla Broadway, divadlo stanovilo náhradní termíny, za které je možné vstupenky vyměnit.

 • Pokud jste kupovali vstupenky na prodejním místě TA, kontaktujte nás prosím na e-mail denisa.cechova@ticket-art.cz a do předmětu napište o jaké představení se jedná + číslo původní objednávky + si prosím udělejte novou rezervaci v našem systému a zašlete nové číslo rezervace. Kolegyně vám výměnu zpracuje tak, abyste nemuseli nic doplácet a poté vás bude kontaktovat, abyste si místa vyměnili na prodejní místo, kde jste je kupovali. Na prodejním místě poté budou vyžadovat vaše původní vstupenky.
 • Pokud jste zakupovali vstupenky u nás v TA osobně nebo na webu, napište na e-mail denisa.cechova@ticket-art.cz číslo původní objednávky (najdete na vstupenkách po levé straně druhé číslo shora) + číslo nové objednávky, kterou si vytvoříte u nás na webu. Zároveň do e-mailu prosím naskenujte původní přeškrtnuté vstupenky i s přeškrtnutým čárovým kódem (nejlépe fixou)
 • Pokud jste zakoupili vstupenky v divadle, prosíme o výměnu přímo tam!
 • V případě, že si vybíráte stejná místa jako jste měli původně – nebudete při výměně nic doplácet.

Nové termíny najdete zde

Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce

Vážení diváci,

v tento okamžik vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením nevíme, kdy se DNF vrátí do standardního provozu. Prosíme Vás o pečlivé uschování Vašich vstupenek a vyčkání do konce těchto opatření.

Jakmile bude v prodeji program na září a další měsíce, budou Vaše vstupenky vyměněny v místě zakoupení do konce roku 2020.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Vaše DNF

PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO

PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO Praha 4.4.2020 - změna termínu

Vážení přátelé,

dle informace produkce je show PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO Praha přesunuta
na nový termín 20.2.2021, stejné místo, stejný čas.

Vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín. Možnost vrácení vstupného do 30. 9. 2020.
Kontakt: denisa.cechova@ticket-art.cz

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Vyjádření produkce:

Vážení příznivci a fanoušci krasobruslení. Situace v Čechách, ale i ve světě nás přinutila, věříme že naposledy, změnit termín konání krasobruslařské show Pán ledu na nový termín 20. 2. 2021.
Příčinou přesunu představení je omezení počtu účastníků na akci a nemožná letecká doprava krasobruslařů. Hlavním důvodem je ale i Vaše bezpečnost a zdraví.
Věříme, že 20. 2. 2021 bude už situace vhodná a bezpečná pro uspořádání světové show a pro návštěvu Prahy světových hvězd krasobruslení v čele s famózním Jevgenijem Pljusčenkem.

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás i jménem všech účastníků poprosit o zachování přízně tomuto představení a zvážení vrácení vstupného z důvodu změny termínu, čímž podpoříte jeho konání. Takovéto představení nemá svoje kouzlo bez světových hvězd, ale ani bez vás.
V případě vážného důvodu můžete o vrácení vstupného požádat do 30. 9. 2020 za podmínek prodejní sítě, kde jste vstupenky zakoupili.
Ještě jednou Vám děkujeme za zachování přízně a připojujeme krátkou video pozvánku na nový termín 20. února 2021 Edvina Martona i s jeho houslemi Stradivari.

https://youtu.be/-oZ0lsnTct8

Produkce Mamut Agency

Titul Město původní termín náhradní termín
Dva nahatý chlapi Holýšov 16.3.2020 2.9.2020
Dva nahatý chlapi Dolní Benešov 30.3.2020 3.9.2020
Dva nahatý chlapi Brušperk 29.3.2020 6.9.2020
Zagorová Polička 23.3.2020 10.9.202
Zagorová Velké Meziříčí 25.5.2020 16.9.202
Dva nahatý chlapi Holice 26.4.2020 3.10.202
Miroslav Donutil Fryšták 10.3.2020 5.10.202
Miroslav Donutil Boskovice 20.5.2020 19.10.20
Zagorová Hořice 24.3.2020 27.10.20
Zagorová Březnice 26.5.2020 11.11.20
Miroslav Donutil Dolní Kounice 21.5.2020 23.11.20
Miroslav Donutil Moravské Budějovice 18.5.2020 24.11.20
Dva nahatý chlapi Tábor 5.4.2020 27.11.20
Zdeněk Izer Kamenice n. Lipou 11.5.2020 28.11.20
Zdeněk Izer Modřice 28.5.2020 2.12.202
Miroslav Donutil Velké Bílovice 21.4.2020 14.12.20
Miroslav Donutil Krumvíř 20.4.2020 16.12.20
Dva nahatý chlapi Hořice 21.5.2020 18.12.20
Dva nahatý chlapi Vizovice 11.5.2020 28.12.20
Dva nahatý chlapi Kojetín 12.5.2020 29.12.20
Dva nahatý chlapi Český Těšín 22.3.2020 22.2.202
Dva nahatý chlapi Blansko 25.5.2020 23.2.202
Dva nahatý chlapi Tišnov 26.5.2020 24.2.202
Ladislav Špaček Frenštát p.Radhoštěm 14.5.2020 24.3.202

Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi

„Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi“ se přesouvá na příští rok a uskuteční se v termínu 27.11. 2021 v Ostravar Aréně v Ostravě.

S lítostí musíme oznámit, že plánovaná akce Megakoncert Radia Čas se přesouvá na příští rok. Vzhledem k nestabilní situaci, která souvisí s dopady pandemie na kulturu a veřejný život, jsme nuceni přikročit k tomuto kroku, jelikož cítíme vůči všem návštěvníkům zodpovědnost a rádi bychom si udrželi přízeň i v dalších letech. Nový termín Megakoncertu je stanoven na sobotu 27.11. 2021.

Intenzivně už nyní pracujeme na přesunu kompletního programu na příští rok, včetně všech účinkujících. Zatím máme od vystupujících vstřícné ohlasy a vůli vystoupit na akci i v roce 2021. Vstupenky, zakoupené pro letošní ročník, zůstávají v platnosti, a to bez nutnosti provádět jakékoli změny. Vstupenky na Megakoncert Radia Čas 2021 budou k dispozici v obvyklých předprodejích.

Věříme, že současná situace se stabilizuje a my vám nabídneme špičkový hudební zážitek v novém termínu konání Megakoncertu Radia Čas.

Aktuální informace můžete sledovat na
www.casradio.cz
www.facebook.com/casradio.cz/
Hastagy: #radiočas#megakoncert

OUT OF HELL 2021 COSMOS DISCOVERY KAMILA NÝVLTOVÁ - LÁSKA JE MELODIE VODA NAD VODOU PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK