czech
 • Přihlášení zákazníka

  Zavřít
  Změna hesla

 • Registrace
 • Moje objednávky

Sdělení pro zákazníky TICKET ART – VOUCHER COVID 2019

Vážení zákazníci,

s ohledem na trvající restriktivní opatření přijímané v souvislosti s šířením koronaviru SARS-CoV-2, způsobujícím onemocnění COVID 19, byl od 21.12.2020 spuštěn projekt výměny Vašich vstupenek, zakoupených v předprodejní síti TICKET ART na představení neodehraná z důvodu proticovidových vládních opatření, za vouchery TICKET ART PRAHA-COVID-19 (dále též jen „voucher“).

Bližší podmínky a postup výměny vstupenek za vouchery naleznete na www.ticket-art.cz v červeném okně.
Věříme, že systém vydávání voucherů je pro naše zákazníky výhodnější, než postup dle standardních všeobecných obchodních podmínek, které z logiky věci nemohou reflektovat dnešní situaci v oblasti kultury způsobenou koronavirem.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.


Vážení přátelé,
TELEFONICKÉ, PÍSEMNÉ A INDIVIDUÁLNÍ E-MAILOVÉ DOTAZY JSOU S TECHNICKÝCH DŮVODŮ POPSANÝCH V ,,NOVINKÁCH´´ VYŘIZOVÁNY POSTUPNĚ A MNOHDY S NĚKOLIKATÝDENNÍM ZPOŽDĚNÍM S OHLEDEM NA POČET PŘÍCHOZÍCH E-MAILŮ. INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE PŘEDPRODEJE VSTUPENEK, VÝMĚNY VSTUPENEK ZA VOUCHER, INFORMACE O PŘESUNUTÝCH PŘEDSTAVENÍCH, NALEZNETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.TICKET-ART.CZ.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Ticket Art


UPOZORNĚNÍ NA NEKONÁNÍ KULTURNÍCH A SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

Upozorňujeme tímto zákazníky, že s ohledem na aktuální protiepidemiologická vládní opatření jsou až do odvolání zakázány koncerty a jiná hudební, divadelní, filmová a jiná umělecká představení včetně cirkusů a varieté s přítomností diváků.

S přítomností diváků se tedy až do odvolání nekonají žádné uvedené kulturní a společenské akce, včetně divadelních představení.


Pro bližší informace, týkající se konání či nekonání konkrétních kulturních a společenských akcí doporučujeme zákazníkům sledovat informace vydávané konkrétními pořadateli kulturních a společenských akcí (obvykle na jejich internetových stránkách).

Většina divadel, která neodehrála představení kvůli koronaviru, nasazují náhradní představení, za které je možné vstupenky vyměnit. Představení nejsou tedy ve většině případů zrušená, ale pouze přesunutá.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.


WE WILL ROCK YOU

Vážení diváci a všichni příznivci našeho muzikálu We Will Rock You,

jelikož se situace spojená s covidem-19 stále nevyvíjí podle našich představ, jsme nuceni muzikál přesunout na nové datum. Jste pro nás všichni velmi důležití, a proto chceme, abyste si představení mohli užít v plné kráse a bez jakýchkoliv omezení. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli představení přesunout na podzim roku 2023. Konkrétně se jedná o tyto termíny:

 • 3. 11. 2023, 19:00 (Praha) – PREMIÉRA, přesunuto z 17. 4. 2021, 19:00
 • 4. 11. 2023, 14:00 a 19:00 (Praha), přesunuto z 24. 4. 2021, 14:00 a 19:00
 • 5. 11. 2023, 14:00 (Praha), přesunuto ze 17. 4. 2021, 14:00
 • 11. 11. 2023, 14:00 a 19:00 (Ostrava), přesunuto z 22. 5. 2021, 14:00 a 19:00
 • 25. 11. 2023, 14:00 a 19:00 (Brno), přesunuto z 12. 6. 2021, 14:00 a 19:00

Vstupenky zůstávají v platnosti!

Vaše přízeň je pro nás největší podporou a proto bychom Vás za celý tým rádi požádali o ponechání Vašich vstupenek na nové termíny. Děkujeme, že držíte s námi.

Show must go on!

Tým WWRY.

OUT OF HELL

Milí fanoušci Out of Hell,

aktuální situace s koronavirem nás bohužel dohnala k nepříjemnému rozhodnutí, že letošní ročník festivalu Out Of Hell musíme zrušit. Opatření, která by musela být splněna pro jeho realizaci, jsou natolik složitá, že by festival nemohl v žádném případě probíhat tak, jak jsme ho pro vás chystali a ani vy byste si jej neužili naplno a se vší parádou. A to bychom si opravdu nepřáli – protože vaše spokojenost se samozřejmě rovná té naší!

Co to pro vás teď znamená? Vstupenky si vyměňte za voucher. Bližší podmínky a postup výměny vstupenek za vouchery naleznete na www.ticket-art.cz v červeném okně.

Tým OUT OF HELL

Hudební divadlo Karlín

Tisková zpráva HDK.

Vzhledem k vývoje pandemie u nás a vlastně na celém světě nevidíme v brzké době „světlo na konci tunelu“. Situace se zatím jen zhoršuje, takže další přesouváni z podzimu a zimy na jaro nám přestává dávat smysl.

Rozhodli jsme se tedy změnit náš dosavadní přístup a chystáme pro diváky velké změny, které se samozřejmě týkají i všech herců, zpěváků, muzikantů a dalších divadelních profesí:
• Rušíme všechna aktuálně prodávaná představení po Novém roce, tedy do března 2021. Vstupenky na představení do 31. 12. 2020 nebudeme nyní rušit jako celek, ale postupně, pokud nám bude znemožněna jejich realizace.
• V červnu 2021 otevřeme novou Letní open air scénu! Doufáme, že tento plán vyjde a my budeme moci hrát a těšit se na potlesk diváků v bezpečném prostředí. Bližší podrobnosti (repertoár apod.) již v prosinci tohoto roku!
• V historické budově Hudebního divadle Karlín se na diváky těšíme nejpozději od září 2021.
Už nám nepřijde správné, abychom se všichni vzájemně pořád dokola trápili dalšími výměnami vstupenek, protože konec těchto omezujících opatření, která nám znemožňují hrát, je v nedohlednu. Proto zde hovoříme až o září 2021, tento plán se nám zdá reálnější, než věřit v to, že všechna omezení padnou v dohledné době.

Co to znamená pro diváky, kterým bylo, případně teprve bude zrušeno představení, na nějž mají vstupenky? Nabízíme tyto 2 možnosti:

1) Vyměníme vstupenky na divákem vybrané představení na podzim 2021
2) Vstupenky vyměňte za voucher. Bližší podmínky a postup výměny vstupenek za vouchery naleznete na www.ticket-art.cz v červeném okně. Jako bonus obdržíte také poukázku v hodnotě 500 Kč. Tato poukázka je zasílána dodatečně.

Divadlo Kalich a Komorní divadlo Kalich

Vážení diváci,

vedení naší společnosti se rozhodlo ukončit ke konci ledna 2021 spolupráci s divadlem Kalich.
Všechny potřebné informace budeme přidávat v nejbližších dnech.

Ticket Art.


Aktuální prohlášení k nouzovému stavu 5.10.-18.10.2020.

Vážení diváci,
všechny neodehraná představení budou nahrazena.
Jelikož však nevíme, jak dlouho budou opatření trvat, nejsme schopni určit náhradní termíny.
Prosíme Vás o trpělivost, jakmile budeme vědět kdy opatření skončí, určíme nové termíny.

Vaše Divadlo Kalich


Změny jaro 2020

Vážení diváci Divadla Kalich a Komorního divadla Kalich,

samozřejmě nelze než s veškerou zodpovědností respektovat rozhodnutí Vlády ČR o zrušení divadelních a jiných veřejných produkcí, a proto i Divadlo Kalich a Komorní divadlo Kalich bohužel neodehraje představení v termínech plánovaných na blízké dny či týdny. Společně s Vámi budeme vyhlížet chvíli, kdy se situace uklidní a my Vás budeme moci opět přivítat v našem hledišti.

Vstupenky na neodehraná představení si, prosíme, ponechejte, zůstávají v platnosti a po odvolání zákazu Vám nabídneme jejich výměnu. Dokud nebudeme znát termín ukončení tohoto omezení a možné náhradní termíny, nemůžeme bohužel nic plánovat. Prosíme, sledujte průběžně náš web, Facebook a Instagram, kde Vás budeme informovat o dalším postupu.

Za tuto situaci, kterou není v našich silách jakkoli ovlivnit, se Vám omlouváme.

Děkujeme za trpělivost i solidárnost a držme si palce, ať se situace a chod společnosti v co nejkratší době vrátí k normálu.

Zároveň děkujeme za celou řadu vašich velmi solidárních nabídek na storno vstupenek za neuskutečněná představení bez náhrady.

Ty z Vás, kteří chtějí podpořit naše divadlo tím, že se vzdají nároku na výměnu vstupenek ze zrušených představení, prosíme vyplnit krátký webový formulář potřebný k vystavení darovací smlouvy.

Po jeho zpracování našim obchodním oddělením Vám na e-mail přijde darovací smlouva, kterou pak stačí zpětně e-mailem potvrdit.

Mockrát děkujeme! Velmi si Vážíme Vašeho přístupu a podpory v nelehkých časech, které nás všechny i naše divadlo nepobírající žádné dotace čekají. Budeme se v budoucnu snažit Vám Váš velkorysý postoj mnohonásobně vynahradit.

Náhradní termíny divadla Kalich

https://www.divadlokalich.cz/divadlo-kalich/nahradni-terminy-predstaveni/

Náhradní termíny Komorního divadla Kalich

https://www.divadlokalich.cz/komorni-kalich/nahradni-terminy-predstaveni/

Vaše Divadlo Kalich a Komorní divadlo Kalich

Divadlo Palace

Omlouváme se našim divákům, ale podmínky nastavené Krizovým štábem a Ministerstvem kultury nám neumožňují 11. května divadlo otevřít. Situace se ale průběžně mění, sledujte proto náš web, facebook nebo instagram.

Vstupenky na představení neodehraná z důvodu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu si ponechejte, zůstávají v platnosti a po úplném odvolání zákazu vám nabídneme jejich výměnu.

změny a přesuny představení na: https://www.divadlopalace.cz/cz/nahradni-terminy-za-zrusena-predstaveni/351/

Vstupenky je také možné vyměnit za voucher. Bližší podmínky a postup výměny vstupenek za vouchery naleznete na www.ticket-art.cz v červeném okně.

GOJA, agentura Gott – Janeček

TISKOVÁ ZPRÁVA – GOJA, AGENTURA GOTT-JANEČEK

Vážení diváci,
vzhledem ke stále trvajícím vládním opatřením nejsme schopni v tuto chvíli vypsat konkrétní náhradní termíny
na muzikál Čarodějka. Situaci neustále monitorujeme a jakmile budeme mít aktuální informace,
ihned nasadíme termíny představení, kdy se s Vámi opět shledáme u nás v divadle.

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň, moc to pro nás, v této nelehké době, znamená.
Těšíme se na shledání s Vámi, protože pro Vás to děláme a bez Vás by naše práce neměla smysl!

Obchodní oddělení
GoJa, agentura Gott-Janeček

Původní
termín
Nový neuskutečněný
termín
Náhradní neuskutečněný
termín
      NOVÉ TERMÍNY      
9.10. 19h pátek  6.11. 19h pátek  5.3.2021 19h pátek   3.9.2021 19h pátek 
10.10. 14h sobota  21.11. 14h sobota  6.3.2021 14h sobota   4.9.2021 14h sobota 
10.10. 19h sobota  21.11. 19h sobota  6.3.2021 19h sobota   4.9.2021 19h sobota 
17.10. 14h sobota  28.11. 14h sobota  13.3.2021 14h sobota  11.9.2021 14h sobota 
17.10. 19h sobota  28.11. 19h sobota  13.3.2021 19h sobota  11.9.2021 19h sobota 
18.10. 14h neděle  15.11. 14h neděle  14.3.2021 14h neděle  12.9.2021 14h neděle 
23.10. 19h pátek   20.11. 19h pátek  19.3.2021 19h pátek   17.9.2021 19h pátek 
24.10. 14h sobota  5.12. 14h sobota  20.3.2021 14h sobota  18.9.2021 14h sobota 
24.10. 19h sobota  5.12. 19h sobota  20.3.2021 19h sobota  18.9.2021 19h sobota 
31.10. 14h sobota  12.12. 14h sobota  27.3.2021 14h sobota  25.9.2021 14h sobota 
31.10. 19h sobota  12.12. 19h sobota  27.3.2021 19h sobota  25.9.2021 19h sobota 
7.11. 14h sobota     10.4.2021 14h sobota   2.10.2021 14h sobota 
7.11. 19h sobota     10.4.2021 19h sobota   2.10.2021 19h sobota 
14.11. 14h sobota    17.4.2021 14h sobota   9.10.2021 14h sobota 
14.11. 19h sobota    17.4.2021 19h sobota   9.10.2021 19h sobota 

Divadlo Hybernia

Vstupenky je možné vyměnit za voucher.
Bližší podmínky a postup výměny vstupenek za vouchery naleznete na www.ticket-art.cz v červeném okně.
Věříme, že systém vydávání voucherů je pro naše zákazníky výhodnější, než postup dle standardních všeobecných obchodních podmínek, které z logiky věci nemohou reflektovat dnešní situaci v oblasti kultury způsobenou koronavirem.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Divadlo na Vinohradech

AŽ DO KONCE ROKU BEZ DIVADLA

Je nám to moc líto, ale až do 31. 12. 2020 zůstanou divadla zřizovaná hlavním městem Prahou pro diváky uzavřena.

Až budeme znát datum, kdy bude moci být obnoven provoz divadla, připravíme postupně měsíční programy s náhradními termíny neodehraných představení. Informaci o náhradním termínu nebo o možnosti výměny vstupenek na jiný termín vám pošleme e-mailem. Pokud jste kupovali vstupenky přímo v pokladně divadla a máme na vás pouze telefonní kontakt, budeme vás postupně kontaktovat telefonicky. Pokud jste při nákupu v pokladně nenechali na sebe žádný kontakt, buďte tak laskavi a kontaktujte nás na naší bezplatné lince 800 900 888 (pondělí – pátek 10 – 18 hodin).
Pokud jste kupovali vstupenky v Ticket Artu, řiďte se, prosím, pokyny tohoto prodejce.

Děkujeme Vám za přízeň a za pochopení. Připravujeme pro vás další nové inscenace a moc se na vás těšíme!

Držme si palce.

Vaše DnV!

Divadlo Broadway

Vážení diváci,

vedení naší společnosti se rozhodlo ukončit ke konci ledna 2021 spolupráci s divadlem Broadway.
Všechny potřebné informace budeme přidávat v nejbližších dnech.

Ticket Art.


Prohlášení Divadla Broadway

Vážení diváci,
představení Divadla Broadway jsou z důvodu vládních opatření stále až do odvolání zrušena.
Prosíme vás, uschovejte si své vstupenky, jakmile budeme mít aktuální informace, budeme vás informovat jak postupovat s jejich výměnou.
Děkujeme za vaši spolupráci, dávejte na sebe pozor, přejeme pokud možno klidné dny a těšíme se na ten “okamžik”, až pro vás budeme zase moct hrát.

Vaše Divadlo Broadway

Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce

Vážení diváci,

v tento okamžik vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením nevíme, kdy se DNF vrátí do standardního provozu. Prosíme Vás o pečlivé uschování Vašich vstupenek a vyčkání do konce těchto opatření.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Vaše DNF

PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO

PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO Praha 4.4.2020 - změna termínu

Vážení přátelé,

dle informace produkce je show PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO Praha přesunuta
na nový termín 20.2.2021, stejné místo, stejný čas.

Vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín. Možnost vrácení vstupného do 30. 9. 2020. Po tomto termínu již vrácení vstupného není možné.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Vyjádření produkce:

Vážení příznivci a fanoušci krasobruslení. Situace v Čechách, ale i ve světě nás přinutila, věříme že naposledy, změnit termín konání krasobruslařské show Pán ledu na nový termín 20. 2. 2021.
Příčinou přesunu představení je omezení počtu účastníků na akci a nemožná letecká doprava krasobruslařů. Hlavním důvodem je ale i Vaše bezpečnost a zdraví.
Věříme, že 20. 2. 2021 bude už situace vhodná a bezpečná pro uspořádání světové show a pro návštěvu Prahy světových hvězd krasobruslení v čele s famózním Jevgenijem Pljusčenkem.

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás i jménem všech účastníků poprosit o zachování přízně tomuto představení a zvážení vrácení vstupného z důvodu změny termínu, čímž podpoříte jeho konání. Takovéto představení nemá svoje kouzlo bez světových hvězd, ale ani bez vás.

Ještě jednou Vám děkujeme za zachování přízně a připojujeme krátkou video pozvánku na nový termín 20. února 2021 Edvina Martona i s jeho houslemi Stradivari.

https://youtu.be/-oZ0lsnTct8

Produkce Mamut Agency

Titul Město původní termín náhradní termín
Dva nahatý chlapi Holýšov 16.3.2020 2.9.2020
Dva nahatý chlapi Dolní Benešov 30.3.2020 3.9.2020
Dva nahatý chlapi Brušperk 29.3.2020 6.9.2020
Zagorová Polička 23.3.2020 10.9.202
Zagorová Velké Meziříčí 25.5.2020 16.9.202
Dva nahatý chlapi Holice 26.4.2020 3.10.202
Miroslav Donutil Fryšták 10.3.2020 5.10.202
Miroslav Donutil Boskovice 20.5.2020 19.10.20
Zagorová Hořice 24.3.2020 27.10.20
Zagorová Březnice 26.5.2020 11.11.20
Miroslav Donutil Dolní Kounice 21.5.2020 23.11.20
Miroslav Donutil Moravské Budějovice 18.5.2020 24.11.20
Dva nahatý chlapi Tábor 5.4.2020 27.11.20
Zdeněk Izer Kamenice n. Lipou 11.5.2020 28.11.20
Zdeněk Izer Modřice 28.5.2020 2.12.202
Miroslav Donutil Velké Bílovice 21.4.2020 14.12.20
Miroslav Donutil Krumvíř 20.4.2020 16.12.20
Dva nahatý chlapi Hořice 21.5.2020 18.12.20
Dva nahatý chlapi Vizovice 11.5.2020 28.12.20
Dva nahatý chlapi Kojetín 12.5.2020 29.12.20
Dva nahatý chlapi Český Těšín 22.3.2020 22.2.202
Dva nahatý chlapi Blansko 25.5.2020 23.2.202
Dva nahatý chlapi Tišnov 26.5.2020 24.2.202
Ladislav Špaček Frenštát p.Radhoštěm 14.5.2020 24.3.202

Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi

„Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi“ se přesouvá na příští rok a uskuteční se v termínu 27.11. 2021 v Ostravar Aréně v Ostravě.

S lítostí musíme oznámit, že plánovaná akce Megakoncert Radia Čas se přesouvá na příští rok. Vzhledem k nestabilní situaci, která souvisí s dopady pandemie na kulturu a veřejný život, jsme nuceni přikročit k tomuto kroku, jelikož cítíme vůči všem návštěvníkům zodpovědnost a rádi bychom si udrželi přízeň i v dalších letech. Nový termín Megakoncertu je stanoven na sobotu 27.11. 2021.

Intenzivně už nyní pracujeme na přesunu kompletního programu na příští rok, včetně všech účinkujících. Zatím máme od vystupujících vstřícné ohlasy a vůli vystoupit na akci i v roce 2021. Vstupenky, zakoupené pro letošní ročník, zůstávají v platnosti, a to bez nutnosti provádět jakékoli změny. Vstupenky na Megakoncert Radia Čas 2021 budou k dispozici v obvyklých předprodejích.

Věříme, že současná situace se stabilizuje a my vám nabídneme špičkový hudební zážitek v novém termínu konání Megakoncertu Radia Čas.

Aktuální informace můžete sledovat na
www.casradio.cz
www.facebook.com/casradio.cz/
Hastagy: #radiočas#megakoncert

Studio DVA divadlo

Kulturní portál.cz

Seznam změn v přehledné tabulce

Informace o přeložených představeních v Divadle Gong průběžně aktualizujeme zde:
http://www.divadelnikomedie.cz/aktualita/4822-presunuta-predstaveni-v-divadle-gong/

Čínský národní cirkus

Vážení diváci,

vzhledem ke stále trvající epidemiologické situaci týkající se šíření koronaviru označovaného SARS CoV-2, způsobujícímu onemocnění COVID 19, která má stále globální charakter, a v jejímž důsledku jsou vládami a správními orgány různých států, včetně České republiky, vydávána restriktivní opatření, omezující jak přeshraniční pohyb osob, tak pořádání kulturních a společenských akcí, jsme nuceni dohodnout se zástupci ČÍNSKÉHO NÁRODNÍHO CIRKUSU odložení vystoupení v České republice.

Vámi zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který ale v tuto chvíli s ohledem na přicestování souboru z Číny a Německa, není znám. Budeme Vás o něm informovat prostřednictvím webu.
Pokud se rozhodnete vstupenky neponechat, máte možnost si ho vyměnit za voucher a to na našem webu www.ticket-art.cz. Postup výměny najdete na hlavní straně v červeném okně. Voucher poté můžete uplatnit na akce v nabídce společnosti Ticket Art.

Děkujeme za pochopení.
Ticket Art production

PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK