czech
 • Přihlášení zákazníka

  Zavřít
  Změna hesla

 • Registrace
 • Moje objednávky

Náplní agentury TICKET ART je předprodej vstupenek na nejrůznější kulturní akce a divadelní představení. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími produkcemi současných muzikálových představení, pražských divadel a koncertů. V naší nabídce naleznete vždy ty nejlepší vstupenky za nejnižší ceny (čtěte dále).

Předprodej vstupenek

Vstupenky lze objednávat on-line prostřednictvím Internetu, telefonicky, faxem, písemně, mailem, nebo osobně na prodejních místechnebo v obchodním oddělení. Objednané vstupenky lze v závislosti na způsobu objednání uhradit fakturou, složenkou, v hotovosti nebo platební kartou.

Prodejní síť TICKET ART = nejnižší ceny

Vstupenky v celé síti TICKET ART prodáváme bez dalších poplatků a přirážek za původní ceny. Prodejní síť je tvořena on-line prodejními místy, která nabízí náš kompletní sortiment za originální ceny jako by jste je zakoupili na pokladnách divadel nebo přímo u produkcí. Nyní již tedy nemusíte hledat nejnižší ceny vstupenek, jsou zaručeně u TICKERT ART.

Způsoby objednání vstupenek

TICKET ART umožňuje nákup vstupenek několika základními způsoby, které se liší zejména počtem objednávaných vstupenek:
1. Chci vstupenky pro sebe a mé nejbližší a to pokud možno ihned
Nejpohodlnější a nejrychlejší způsob nákupu vstupenek je bezesporu nákup přes Internet. Největší výhodou je, že náš Internetový obchod má otevřeno 24 hodin a 7 dnů v týdnu a je on-line propojený s centrální databází všech vstupenek. Díky tomu v jakémkoli okamžiku získáte přesný přehled o stavu všech vstupenek. Naše propracované algoritmy Vám nabídnou vždy ty nejlepší dostupné vstupenky i s ohledem na počet osob. Vybrané vstupenky si můžete buď-to zarezervovat nebo rovnou zaplatit on-line. Díky on-line propojení s bankami přijímáme platby prostřednictvím VISA, Mastercard a Raiffeisen Banky. Další výhodou je, že si můžete vybrat, zda Vám vstupenky doručíme poštou nebo zda si je vyzvednete osobně na kterémkoli prodejním místě sítě TICKET ART a to po celé ČR (zde naleznete jejich seznam, který se snažíme neustále rozšiřovat). Nákupem přes Internet však zakoupíte jednorázově max. 8 vstupenek. Nákupy však můžete bez omezení kdykoli opakovat (třeba i v během jednoho dne).
2. Chci více vstupenek a chci si je osobně vybrat
Náročnější zákazníky jistě uspokojí návštěva některého z prodejních míst sítě TICKET ART. Přímý nákup u prodejce pro Vás znamená tyto výhody:
 • můžete si vybrat jakékoli volné vstupenky v 3-rozměrném náhledu sálu a to vše on-line
 • můžete zakoupit větší počet vstupenek než pouze 8
 • neplatíte už žádné další poplatky a poštovné (cena jako na pokladně pořadatele)
 • vstupenky si ihned odnášíte
3. Chci vstupenky, ale ještě to není jisté
Pokud víte jistě, že se chcete zúčastnit některé akce, ale ještě nevíte, kolik vstupenek si v konečném důsledku zakoupíte nebo si nejste jistí, zda se opravdu zúčastníte, kontaktujte jakékoli prodejní místoTICKET ART. Pokud má požadované vstupenky prodejní místo v nabídce, požádejte o bezplatnou rezervaci příslušných vstupenek. Tuto službu nabízíme na představení, která se konají za delší dobu než cca 15 dnů. Aktuální nabídku prodejního místa si zobrazte rozkliknutím detailu prodejce.
4. Pořádám zájezd
V případě, že pořádáte např. zájezd, kontaktujte nejprve nejbližší prodejní místoTICKET ART a nakupte nebo zarezervujte příslušný počet vstupenek. Jak již bylo řečeno, u prodejce máte plnou kontrolu nad rozmístěním všech vstupenek. Naprostá většina prodejních míst TICKET ART bude schopna Váš požadavek okamžitě zrealizovat. Avšak pokud požadujete např. stovky vstupenek nebo dokonce celá představení, doporučujeme se obrátit na naše obchodní oddělení. V obou případech však upozorňujeme, že větší nákupy jak u prodejců nebo v obchodním oddělení je třeba realizovat s patřičným předstihem (někdy i několik měsíců předem).

Spolupracujte s námi

Nabízíme Vám spolupráci formou provizního prodeje vstupenek. Pokud jste cestovní kancelář nebo např. městské informační centrum, máte šanci stát se součástí největší on-line sítě TICKET ART v ČR. V případě vážného zájmu nám prosím dejte vědět prostřednictvím zpětného formuláře.
 LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK