czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

Způsob doručení


Rezervace online
+ platba a vyzvednutí v prodejním místě
Vstupenky Vám budou rezervovány po dobu 3 dnů. Do této doby je můžete bez jakýchkoli poplatků a navýšení zaplatit a vyzvednout v některém z prodejnich mist. Tato prodejní místa musí být v seznamu označena symbolem (vyzvednutí objednaných vstupenek). Vzhledem k tomu, že některá prodejní místa vyjímečně neobsahují plný sortiment nabízených titulů, doporučujeme ještě před vyzvednutím rezervovaných vstupenek prověřit sortiment Vámi vybraného místa v seznamu prodejnich mist. Při vyzvedávání rezervovaných vstupenek nezapomeňte prosím uvést číslo Vaší rezervace.

Upozornění: Nevyzvednuté rezervace jsou po uplynutí uvedené doby automaticky rušeny.


Platba kreditní kartou online
+ vyzvednutí v prodejním místě
Zakoupené vstupenky si můžete vyzvednout na prodejním místěnejpozději 30 minut před začátkem představení. Tato prodejní místa musí být v seznamu označena symbolem (vyzvednutí objednaných vstupenek). Vzhledem k tomu, že některá prodejní místa výjimečně neobsahují plný sortiment nabízených titulů, doporučujeme ještě před vyzvednutím zakoupených vstupenek prověřit sortiment Vámi vybraného místa v seznamu prodejnich mist. Při vyzvednutí vstupenek nezapomeňte prosím uvést číslo Vaší objednávky (přidělené systémem po provedení platby). Zároveň můžete být naším prodejcem požádáni o ověření náhodně vybraných údajů, které jste uvedli ve Vaší objednávce (jméno, adresa, telefon, e-mail).

Upozornění: Za nevyzvednuté vstupenky se nevrací vstupné.


Platba a doručení poštou po ČR
Zakoupené vstupenky Vám budou neprodleně zaslány poštou na adresu uvedenou v objednávce. K ceně vstupenek bude připočteno poštovné 75 Kč. V případě, že vstupenky neobdržíte do 10-ti pracovních dnů, kontaktujte prosím obchodní oddělení. Zaslání vstupenek poštou v rámci ČR je možné pouze na představení, která se konají za více než 8 dnů.


Platba a doručení poštou do zahraničí
Zakoupené vstupenky Vám budou neprodleně zaslány poštou na adresu uvedenou v objednávce. K celkové ceně bude připočteno poštovné 120 Kč. V případě zaslání do jiných zemí kontaktujte prosím obchodní oddělení. Zaslání vstupenek poštou do zahraničí je možné pouze na představení, která se konají za více než 21 dnů.


PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO MEDA NOC BOJOVNÍKŮ 5 DOBŘÍŠ KAMILA NÝVLTOVÁ - LÁSKA JE MELODIE VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK