czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

Způsob doručení


Rezervace online
+ platba a vyzvednutí v prodejním místě
Vstupenky Vám budou rezervovány po dobu 3 dnů. Do této doby je můžete bez jakýchkoli poplatků a navýšení zaplatit a vyzvednout v některém z prodejnich mist. Tato prodejní místa musí být v seznamu označena symbolem (vyzvednutí objednaných vstupenek). Vzhledem k tomu, že některá prodejní místa vyjímečně neobsahují plný sortiment nabízených titulů, doporučujeme ještě před vyzvednutím rezervovaných vstupenek prověřit sortiment Vámi vybraného místa v seznamu prodejnich mist. Při vyzvedávání rezervovaných vstupenek nezapomeňte prosím uvést číslo Vaší rezervace.

Upozornění: Nevyzvednuté rezervace jsou po uplynutí uvedené doby automaticky rušeny.


Platba kreditní kartou online
+ vyzvednutí v prodejním místě
Zakoupené vstupenky si můžete vyzvednout na prodejním místěnejpozději 30 minut před začátkem představení. Tato prodejní místa musí být v seznamu označena symbolem (vyzvednutí objednaných vstupenek). Vzhledem k tomu, že některá prodejní místa výjimečně neobsahují plný sortiment nabízených titulů, doporučujeme ještě před vyzvednutím zakoupených vstupenek prověřit sortiment Vámi vybraného místa v seznamu prodejnich mist. Při vyzvednutí vstupenek nezapomeňte prosím uvést číslo Vaší objednávky (přidělené systémem po provedení platby). Zároveň můžete být naším prodejcem požádáni o ověření náhodně vybraných údajů, které jste uvedli ve Vaší objednávce (jméno, adresa, telefon, e-mail).

Upozornění: Za nevyzvednuté vstupenky se nevrací vstupné.


Platba a doručení poštou po ČR
Zakoupené vstupenky Vám budou neprodleně zaslány poštou na adresu uvedenou v objednávce. K ceně vstupenek bude připočteno poštovné 85 Kč. V případě, že vstupenky neobdržíte do 10-ti pracovních dnů, kontaktujte prosím obchodní oddělení. Zaslání vstupenek poštou v rámci ČR je možné pouze na představení, která se konají za více než 8 dnů.


Platba a doručení poštou do zahraničí
Zakoupené vstupenky Vám budou neprodleně zaslány poštou na adresu uvedenou v objednávce. K celkové ceně bude připočteno poštovné 120 Kč. V případě zaslání do jiných zemí kontaktujte prosím obchodní oddělení. Zaslání vstupenek poštou do zahraničí je možné pouze na představení, která se konají za více než 21 dnů.


ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK