czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

Ochrana Vašich dat


Jakým způsobem jsou data chráněna ?
Informace o certifikátu    Přenos informací je prováděn pomocí protokolu SSL, který v současné době patří k nejlepším dostupným kryptovacím protokolům. Zajišťuje ochranu před odposloucháváním a zneužitím dat na cestě z Vašeho počítače k nám pomocí vysoce bezpečného šifrování dat. K dešifrování dat může dojít pouze na našem serveru a naším systémem a ostatní k nim nemají přístup. Na doménu WWW.TICKET-ART.CZ byl vydán certifikát certifikační autoritou THAWTE

Náš internetový obchod je připojen přímo do bankovního kartového centra České spořitelny. Číslo Vaší kreditní karty tedy zadáváte pouze k ověření platby a to systémem banky, nikoli naším vlastním. I pro komunikaci mezi naším systémem a bankovním kartovým centrem je použit zabezpečovací protokol SSL certifikovaný společností THAWTE. Bankovní kartové centrum využívá pro ověření Vaší karty/platby 3D-secure řešení, které je nejbezpečnější pro veškeré platby kartou po Internetu. Celý proces platby je tak naprosto dokonale zabezpečený.

Společnost TICKET ART se dále zavazuje, že Vaše údaje (jméno, adresa, e-mail, popř. telefon) je oprávněna použít pouze a výhradně pro následující účely:

1. k ověření údajů Vaší platební karty, popř. bankovního účtu
2. k ověření práva vyzvednout vstupenky (v případě volby "Platba a vyzvednutí")
3. k zaslání vstupenek na danou adresu (v případě volby "Doručení poštou")
4. v případě reklamačního řízení
5. zasílání tištěného kulturního přehledu Ticket Art
6. zasílání e-mailových novinek kultu Tlusťocha (pouze registrovaní členové kultu Tlusťocha)


Ukládáte do databáze číslo mé kreditní karty ?
Rozhodně NE. Z bezpečnostních důvodů se do databáze ukládají POUZE informace o zákazníkovi (jméno, adresa, email, popř. telefon) z důvodů uvedených v předchozím odstavci. Číslo kreditní karty je nutné pouze k ověření platby a po úhradě již není potřeba. Z tohoto důvodu je nutné ho při každém nákupu zadávat znovu.


WE WILL ROCK YOU CARMEN ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY MAUGLÍ ČESKÝ PLES
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK