czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

Ochrana Vašich dat


Jakým způsobem jsou data chráněna ?
Informace o certifikátu    Přenos informací je prováděn pomocí protokolu SSL, který v současné době patří k nejlepším dostupným kryptovacím protokolům. Zajišťuje ochranu před odposloucháváním a zneužitím dat na cestě z Vašeho počítače k nám pomocí vysoce bezpečného šifrování dat. K dešifrování dat může dojít pouze na našem serveru a naším systémem a ostatní k nim nemají přístup. Na doménu WWW.TICKET-ART.CZ byl vydán certifikát certifikační autoritou THAWTE

Náš internetový obchod je připojen přímo do bankovního kartového centra České spořitelny. Číslo Vaší kreditní karty tedy zadáváte pouze k ověření platby a to systémem banky, nikoli naším vlastním. I pro komunikaci mezi naším systémem a bankovním kartovým centrem je použit zabezpečovací protokol SSL certifikovaný společností THAWTE. Bankovní kartové centrum využívá pro ověření Vaší karty/platby 3D-secure řešení, které je nejbezpečnější pro veškeré platby kartou po Internetu. Celý proces platby je tak naprosto dokonale zabezpečený.

Společnost TICKET ART se dále zavazuje, že Vaše údaje (jméno, adresa, e-mail, popř. telefon) je oprávněna použít pouze a výhradně pro následující účely:

1. k ověření údajů Vaší platební karty, popř. bankovního účtu
2. k ověření práva vyzvednout vstupenky (v případě volby "Platba a vyzvednutí")
3. k zaslání vstupenek na danou adresu (v případě volby "Doručení poštou")
4. v případě reklamačního řízení
5. zasílání tištěného kulturního přehledu Ticket Art
6. zasílání e-mailových novinek kultu Tlusťocha (pouze registrovaní členové kultu Tlusťocha)


Ukládáte do databáze číslo mé kreditní karty ?
Rozhodně NE. Z bezpečnostních důvodů se do databáze ukládají POUZE informace o zákazníkovi (jméno, adresa, email, popř. telefon) z důvodů uvedených v předchozím odstavci. Číslo kreditní karty je nutné pouze k ověření platby a po úhradě již není potřeba. Z tohoto důvodu je nutné ho při každém nákupu zadávat znovu.


  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK