czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
28 volných
Daniel Dor (31), izraelský bubeník a skladatel, je významným novým hlasem v dnešním světě jazzu. Pochází z rodiny hudebníků a umělců. Absolvoval prestižní Thelma-Yellin High School, Rimon School for Jazz and Contemporary Music a v současné době dokončuje studium na News Jazz School. Zúčastnil se mnoha jazzových festivalů po celém světě, získal 3 granty od americko-izraelské kulturní nadace a také stipendia od New School a Berklee College of Music. Má rád hudbu, říká, protože mu umožňuje dostat se k cestám za hranice představivosti, duševně, fyzicky i emocionálně. Kritici i kolegové chválí jeho jedinečný zvuk a originalitu jako improvizátora a skladatele. Vystupuje po celém světě na špičkových festivalech a v hudebních sálech a sdílí scénu s umělci jako jsou Avishai Cohen, Noa, Yotam Silberstein, Robert Sadin, John Patitucci, Kurt Rosenwinkel a další.
Alon Albagli (33), izraelský kytarista, je známý na hudební scéně díky pozoruhodnému hlasu svého nástroje. Často vystupuje s umělci jako je s umělci jako Ari Hoenig, J.views, Daniel Zamir, Janelle Kroll a JoJo Kuo (Fela Kuti) a mnoha dalšími.
Alon není vázán jediným žánrem, naopak čerpá z různých stylů. Jeho láska k lidové, rockové i klasické hudbě je zakotvena v jeho improvizaci a psaní. V roce 2008 se Alon přestěhoval do New Yorku. Získal stipendium od News School, kde absolvoval lekce od uznávaných jazzových laureátů, jako jsou Reggie Workman, Junior Mance, Ben Street a Sam Yahel. Zanedlouho Alon začal pravidelně hrát na nejznámějších místech ve městě i mezinárodně.
V r. 2016 Daniel Dor a Alon Albagli společně založili v New Yorku duo Dadalon. Když se její protagonisté dostanou na pódium, jejich hudba okamžitě rezonuje někde hluboko v duši. Alon Albagli, kytarista, který zní jako mladý Bill Frisell, dokáže svou hrou vytvářet vzrušené stavy povědomí Daniel Dor, bubeník a klávesista skupiny, je schopen vložit do každé písně rytmickou hravost, která podporuje Alonovu hru na kytaru a současně ji pohání. Jejich hudba je důvěrný rozhovor mezi dvěma přáteli, který vás vyzývá, abyste se připojili. Je jisté, že o nich ještě uslyšíme.

Alon Albagli - Guitar + OP1
Daniel Dor - Synth + Fragmented Drumming

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Jazz

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway ROBIN HOOD
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK