czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
50 volných
Linda May Han Oh se narodila v Malajsii, vyrůstala v západní Austrálii a nyní žije v New Yorku. Na klavír, fagot a elektrickou basu hrála před tím, než začala studovat hru na kontrabas v roce 2002 v W. A. Academy of Performing Arts (WAAPA). Tato studia absolvovala s vyznamenáním. V roce 2008 obdržela cenu ASCAP Young Jazz Composer Award. Získala také čestné uznání v soutěži Thelonious Monk Bass Competition 2009.

V roce 2008 absolvovala na Hudební škole v Manhattanu, kde studovala u Jaye Andersona, Johna Rileyho, Phila Markowitze, Davea Liebmana a Rodneyho Jonesa, Zde nyní vyučuje a vede prostřednictvím videokonferencí mistrovské kurzy pro střední školy po celých Státech.

Linda Oh vystupovala s umělci, jako jsou např. Joe Lovano, Steve Wilson, Vijay Iyer, Dave Douglas, Kenny Barron, Geri Allen, Fabian Almazan a Terri Lyne Carrington. V současné době vystupuje v roli aktivní kontrabasistky (u Pata Methenyho), ale také baskytaristky a skladatelky.


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Jazz

CARMEN ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway JOHANKA Z ARKU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK