czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
47 volných
16.12.2018, 21:00
385
V roce 2010 založil zpěvák a skladatel Ravid Kahalani vzácnou kombinaci špičkových hudebníků, které nyní nazýváme Yemen Blues. Yemen Blues od počátku vytvořil originální zvuk, který se stal novým jazykem v současné hudbě.
Yemenský Blues vytvořili zvuk, který spojuje jemenskou tradici muslimů, křesťanů a Židů, se současnými překryvy rock & roll, jazzu a blues. Charismatický zpěvák Ravid Kahalani shromáždil kolem sebe hudebníky nejvyěěí třídy a skapela hraje živou hudbu, která inspiruje každého posluchače.
Yemen Blues Trio představuje písně se silným zaměřením na super tančící těžké drážky a vynikající hudebníky z NYC a Tel Avivu. Toto 90 minutové představení představuje především skvělého zpěváka a umělce, Ravida Kahalaniho, který presentuje hluboké, autentické a extrémně oduševnělé zvuky a pohyby, kterými je znám po celém světě.

Ravid Kahalani - vocal, gimbri
Itamar Doari - perkuse
Rony Irwyn - perkuse

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Jazz

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway KRYSAŘ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK