czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
82 volných
16.3.2018, 20:00
300
KATAPULT
TURNÉ 2018 – „ŠŤASTNÉ NAROZENINY!“


Zdá se Vám březen ještě daleko? Ale chcete se mít na co těšit? Pak pro Vás máme připravenou skvělou akci! 16.3. 2018 do Zlína přijede legendární Olda Říha se svým Katapultem a pořádně to od 20:00 hodin v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně rozjede!

A nebude to koncert ledajaký! Katapult totiž vyjíždí na Turné 2018 – „Šťastné narozeniny!“, které budou oslavou jak 70. narozenin frontmana kapely Oldy Říhy, ale i 40 let od vydání Stříbrného alba.

Katapult není určitě potřeba dlouze představovat, tak jen ve zkratce. Tato česká rocková skupina vznikla v roce 1975. Žánrově se pohybuje na pomezí hard-rocku a pop-rocku. Zakladatelem a vůdčí osobností je zpěvák a kytarista Oldřich Říha. Katapult za svou dlouhou a úspěšnou historii odehrál nespočet koncertů a je na druhém místě za Olympikem co se prodeje hudebních nosičů týče. Dvakrát zvítězil v soutěži Zlatý slavík a v roce 2007 byl uveden do Beatové síně slávy v kategorii hudebních skupin.

Proto neváhejte a rozhodně si nenechte tento narozeninový koncert ujít! Čeká na vás více než 3,5 hodiny nejlepších songů Katapultu! A že to Olda Říha umí rozjet! Tak tedy sraz 16.3.2018 od 20:00 v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně! A určitě zas někdy přííííštěěěěě!


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL CARMEN KRÁLOVNA KAPESKA SRDCOVÝ KRÁL PLES UPÍRŮ MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK