czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
200 volných
Přijďte prožít spojení velkoplošné projekce a tónů z tajemného Vodnářského zvonu při hře barev a příběhů. Rezonance zvuku se dotkne vašeho srdce i duše díky historii mnoha staletí, kdy naši prapředci vytvořili tento unikátní nástroj, jehož zvuk vám nese staletou duchovní sílu, která může pomoci při vaší cestě životem.

K významným podzimním kulturním akcím v Praze patří již čtrnáctý ročník koncertů Společná věc, který se koná 20. listopadu 2020 od 19 hodin v sále JZ, na Soukenické 21.

Pražskému publiku se tak nabízí mimořádný kulturní zážitek, setkání s tajuplným rezonančním nástrojem – Vodnářským zvonem v prostředí koncertního sálu, které bude jistě rezonovat s geniem loci tohoto nástroje.

Koncert Společná věc obohatí vzácní hosté: svojí virtuózní hrou vás potěší violoncellista Jiří Bárta. Terezie Fialová, jedna z nejtalentovanější českých pianistek.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK