czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
7046 volných
27.11.2021, 17:00
349 299 249 199
„Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi“ se přesouvá na příští rok a uskuteční se v termínu 27.11. 2021 v Ostravar Aréně v Ostravě.

S lítostí musíme oznámit, že plánovaná akce Megakoncert Radia Čas se přesouvá na příští rok. Vzhledem k nestabilní situaci, která souvisí s dopady pandemie na kulturu a veřejný život, jsme nuceni přikročit k tomuto kroku, jelikož cítíme vůči všem návštěvníkům zodpovědnost a rádi bychom si udrželi přízeň i v dalších letech. Nový termín Megakoncertu je stanoven na sobotu 27.11. 2021.
Intenzivně už nyní pracujeme na přesunu kompletního programu na příští rok, včetně všech účinkujících. Zatím máme od vystupujících vstřícné ohlasy a vůli vystoupit na akci i v roce 2021. Vstupenky, zakoupené pro letošní ročník, zůstávají v platnosti, a to bez nutnosti provádět jakékoli změny. Vstupenky na Megakoncert Radia Čas 2021 budou k dispozici v obvyklých předprodejích.
Věříme, že současná situace se stabilizuje a my vám nabídneme špičkový hudební zážitek v novém termínu konání Megakoncertu Radia Čas.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK