czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
217 volných
21.11.2019, 19:30
690 490 390
30. výročí Sametové revoluce a koncert královny české violy Jitky Hosprové s jejími hosty - úžasné spojení v jeden mimořádný koncertní večer.

Koncert samotný bude tedy nejen oslavou výročí tak důležité události jakou sametová revoluce byla, ale bude také zároveň i oslavou u nás neprávem opomíjeného úžasného nástroje, jakým viola bezpochyby je.

Jitka Hosprová vystupuje s předními českými i světovými orchestry a spolupracuje také s významnými hudebními interprety nejen českými, ale i s těmi zahraničními a pro tento koncert přijali pozvání a tedy uvidíte a uslyšíte také: Sukův komorní orchestr, Emila Viklického - klavír, Kateřinu Englichovou - harfa a Julii Svěcenou - housle.

V rámci koncertu zazní skladby předních velikánů klasické hudby a uslyšíte i některé skladby soudobých autorů, které byly napsány právě pro violu.

Jitka Hosprová je nejuznávanější českou violistkou a to nejen u nás, ale i v zahraničí, kde také nezřídka koncertuje. Zdobí ji sólová vystoupení v Londýně, Vídni, Paříži, Stockholmu, Římě, Miláně, Santiagu de Chile, Washingtonu DC, New Yorku, Brazílii, aj..

Jitka Hosprová svojí vášní pro violu upoutává při všech svých vystoupeních, ať již u nás, tak i v cizině, pozornost obecenstva k tomuto nádhernému nástroji.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WE WILL ROCK YOU ČESKÝ PLES ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY KRYSAŘ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK