czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
11.10.2019 – koncert Hodonín
11.10.2019 – autogramiáda Hodonín
9.11.2019 – koncert Karlovy Vary
9.11.2019 – autogramiáda Karlovy Vary
11.11.2019 – koncert Hradec Králové
11.11.2019 – autogramiáda Hradec Králové

V.I.P. autogramiáda s drobným pohoštěním: od 18:00 do 18:45 hod.

K jakékoliv vstupence si můžete zakoupit také vstupenku na VIP autogramiádu Jakuba Smolíka, která se uskuteční hodinu před samotným koncertem v uzavřených prostorách. Součástí VIP autogramiády je i drobné občerstvení. Vstupenky na VIP autogramiádu jsou ve velmi omezeném množství.

Platí pouze se vstupenkou na koncert.


Věčný romantik, autor mnoha nesmrtelných hitů, oblíbený zpěvák a výborný vypravěč Jakub Smolík slaví tento rok své životní jubileum – 60 let. Ku příležitosti této události je naplánováno velké koncertní turné, které zavítá i do Hodonína.
Koncerty Jakuba Smolíka s kapelou přináší nejen skvělé písničky – na svém kontě má více jak 24 alb, zazní takové hity jako například “Ave Maria”, “Jen blázen žárlí”, “Nejsi má” ale vzhledem k vypravěčskému talentu Jakuba Smolíka také celou řadu zábavných historek nejen z jeho vlastního života. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak samotní hosté koncertu v Hodoníně – duety s Petrem Kolářem a Ilonou Csákovou, ale také jejich vlastní písničky, budou ozdobou koncertní show a přispějí k vytvoření neopakovatelné atmosféry.


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WE WILL ROCK YOU CARMEN ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY VODA NAD VODOU ČESKÝ PLES
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK