czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Skupinu PATROLA ŠLAPETO založili v roce 2001 Radan Dolejš (dlouholetý šéf legendárního Šlapeta) a Karel Hoza (dlouholetý šéf Pražského pouťového promenádního orchestru). Skupina se systematicky věnuje interpretaci nejslavnějších hospodských kupletů, popěvků a písní devatenáctého a první poloviny dvacátého století a převážné části repertoáru génia české písničky Karla Hašlera.
Během své sedmnáctileté existence skupina odehrála 900 koncertů po celé republice, hostovala v Rakousku na Schrammel Klang Festu v Litschau (2009, 2010) a ve Francii, účinkovala v zábavných pořadech Tv Nova (Silvestry, Dobroty, Country estráda), České televize (Život plný písniček - koncert ke 125. výročí narození Karla Hašlera, Hvězdy na Vltavě I, II, Atlet roku, Svatba roku, tv film Malované Děti, Silvestrovské četnické humoresky 2007, Souboj hitů 2008, Golfista roku 2009, Zpívánky 2008-2009, Putování za písničkou „Šlapeto z Davle“ 2010, Putování za písničkou 2012 „Patrola Šlapeto na Žofíně“), galakoncert "Pocta Karlu Hašlerovi" 2017, Tv Prima (Prima jízda, Benefice Jiřiny Jiráskové, Naděje pro Asii), Slovenské televize (Dršliakoviny) a v německé ZDF. Aktivně spolupracuje s Českým rozhlasem Praha, vystoupila v pořadech Tandem, Tobogán, Radiodárek, natočila 18 písní pro hlavní silvestrovské programy 2010 a 2012. Od května 2015 vysílá každý měsíc svůj autorský pořad "Dostaveníčko s první republikou" na Country Radiu (každé poslední pondělí v měsíci od 21:00 do 21:00 hod.) Skupina spolupracuje také s lidovou Tv Šlágr (25 let to Šlape, Možná přijde i Ježíšek, Charitativní koncert pro Patrika, Silvestry 2013 a 2014) a s Tv Relax (Vysílá Tv První republika 1-6, Poslední zhasne 1+25, Mega Silvestr s Vladimírem Hronem 2015).
Na podzim roku 2006 získává PATROLA ŠLAPETO významnou posilu. Do jejích řad nastupuje další šlapeťák, zpěvák, konferenciér a bavič Oťas Litomiský. Koncerty získávají na zábavnosti a kabaretním veselí, kromě osvědčených hitů jako: "Ku Praze uhání vlak", "Kde je moje máma", "Lidičky, já mám rád pivo", "Ručičky nebojte se...", zní najednou "Fešák Hubert" i "Dejte mu zahrát, pane inšpektóre".

Další akce v tomto místě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce tohoto pořadatele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce z kategorie Koncerty (domácí interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ROMAN TOMEŠ - NAVĚKY TOUR 2019 ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway SRDCOVÝ KRÁL
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK