czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
497 volných
15.8.2017, 20:00
170
FIT FOR AN AUTOPSY

FIT FOR AN AUTOPSY je americká deathcore skupina z Jersey City v New Jersey , která vznikla v roce 2008. Zejména po vydání své poslední studiové nahrávky "The Great Collapse" se vrývá do paměti a sluchovodů po celém světě tak razantně, jako nikdy předtím. V Rokáči se bude jednat o jediný koncert této kapely v rámci České Republiky a turné "European Tour 2017".

Kapela vydala své první demo v roce 2008, následovalo o rok později první EP, Hell on Earth . V roce 2011 vydal Fit for Pitt svůj první celovečerní LP, The Process of Human Extermination.

V září 2013 vydala skupina druhé album Hellbound . [1] Méně než o rok později, v dubnu 2014, skupina oznámila, že zpěvák Nate Johnson by opustil skupinu. Greg Wilburn z Devastated byl okamžitě jmenován jako Johnsonova dočasná náhrada.

Počátkem roku 2015 skupina oznámila odchod Grega Wilburna a svého nového zpěváka Joe Badolato. Spolu s tím oznámili, že jsou v procesu psaní nového alba. Toto třetí album, nazvané Absolute Hope Absolute Hell, bylo propuštěno 2. října 2015.

V červenci 2016 skupina oznámila rozdělené album s názvem The Depression Sessions s dalšími deathcore kapely, Thy Art Is Murder a The Acacia Strain. EP byl propuštěn 12. srpna 2016.

Kapela vydala novou skladbu "Heads Will Hang" z jejich čtvrtého studiového alba "The Great Collapse" 31. ledna 2017. Album bylo vydáno 17. března 2017.

Cena na místě a v den konání akce 270,- Kč.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

MAMMA MIA! ROCKY muzikál Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK