czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
141 volných
15.12.2017, 20:00
340
NECRO

15. prosince v rámci evropské tour The Notorious Goriest 2017 vystoupí v našem klubu Rock Café Southock - Jablunkov americký raper a producent, tvůrce Death Rapu, tvrdšího znění Horrorcore'u. Jedná se o první koncert zakladatele Psycho+Logical-Records v České Republice ! ! ! Toto vystoupení je rovněž jedinou zastávkou The Notorious Goriest 2017 tour u nás ! ! !

NECRO je mladší bratr III Billa, se kterým tvoří Secret Society společně se Sabac Redem a DJ Eclipse. Prosluli především svými kontroversními a šokujícími texty.

Vyrůstal v Glenwoodu v Brooklynu, kde ve věku 10 let odstartovala jeho hudební story hraním punk-rocku. Nějaký čas hrál také v death metalové kapele Injustice.

V roce 2000 vydal své debutové album NECRO "I Need Drugs". Pilotní singl, a jeho první skladba vůbec, je parodií skladby "I Need Love" LL Cool byl zakázán televizními stanicemi, z důvodů textu o užívání drog.

NECRA rovněž proslavila spolupráce s Sick Jackenem z Psycho Realm a DJ Muggsem z Cypress Hill, se kterým figuruje v projektu PCP (Psycho+Logical + Cypress Hill + Psycho Realm)
.
Ve své historii spolupracoval s mnoha interprety jako: Non Phixion, Goretex, Sabac Red, Mr. Hyde, Q-Unique, Insane Clown Posse, Raekwon, GZA, Cage.Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL ČAS RŮŽÍ MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 POMÁDA PLES UPÍRŮ ROCKY muzikál
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK