czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
73 volných
10.4.2020, 20:00
200
Do Jablunkova přijede TOTAL METAL EUROPE TOUR což znamená nefalšovaný THRASH METAL, který představí legendární kapela Necronomicon ! Jako support se představí 3000AD z Nového Zélandu a Strident z Israele.

NECRONOMICON (Ger) - Psal se rok 1984, kdy světlo světa spatřila debutová deska ''NECRONOMICON'' od té chvíle se kapela nezapomenutelně zapsala do Historie THRASH METALU!
V Jablunkově kapela NECRONOMICON představí nové album, které vydává tento rok.

3000AD (New Zeland) - Crossover / Thrash Metal z Christchurch, Nový Zéland.
Kytarista Sam Pryor, basista Scott Austin a bubeník Hellmore Bones vytvořili kapelu, která spojila jejich vášeň pro Thrash Metal, Punk Rock 80 let.
V Jablunkově představí zbrusu nové album, které vydají 27.3.2020 !

STRIDENT (ISRAEL) - Strident hrající taktéž Thrash Metal byla založená v roce 2004 ve starověkém městě Be'er Sheva (Izrael).
Strident vydal své první debutové album „On Aim“ v až roce 2010, které samo o sobě vyvolalo hlavní problémy tohoto světa, a zpochybnilo tak další populární styly. Toto album se stalo poněkud legendárním, protože šlo o první celovečerní Thrash Metal album vydané v Izraeli

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

WE WILL ROCK YOU OUT OF HELL 2020 VODA NAD VODOU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK