czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 volných
21.10.2017, 19:30
690
ORDEN OGAN vyráží na headline turné, na kterém je doprovází RHAPSODY OF FIRE, a plánují zastávku v Praze!

Německá kapela ORDEN OGAN na sobě neustále maká a svou kvalitní hudbou v podobě power metalu, přitahuje stále více a více fanoušků a boří jeden žebříček za druhým. Už jen v České republice jich mají od vydání posledního alba velký zástup. Ale tohle turné bude i o něčem jiném, ORDEN OGAN připravují novou desku s názvem »Gunmen« a čeká se mnohé! Podle ovací, které kapela sklidila na letošním Metalfestu, se Čechům jejich živý projev líbí a už teď se celá partička těší na návštěvu a samostatný koncert v Praze. Na celém turné je bude doprovázet speciální hosté, staří známí z oblasti hollywood metalu - RHAPSODY OF FIRE a Kanaďané UNLEASH THE ARCHERS. Tak se máme opravdu na co těšit!

Plnohodnoutnou healine show plnou energie a dobré muziky můžete shlédnout 21. října v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak si to nenechte ujít!

Program koncertu:
19:00 otevření klubu
19:30 - 20:05 UNLEASH THE ARCHERS
20:25 - 21:15 RHAPSODY OF FIRE
21:35 - 22:55 ORDEN OGAN


Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín VÁNOČNÍ KONCERT - SEN MARIKY GOMBITOVÉ MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway PLES UPÍRŮ AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK