czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
256 volných
18.5.2018, 20:00
599
PHIL RUDD BAND

Po úspěšném květnovém turné se legendární bubeník AC/DC Phil Rudd se svojí kapelou vrátí na česká podia.

Deset květnových dnů křižoval Phil Rudd se svojí kapelou české země i Slovensko. “Byl jsem až dojat, jak moc tu mají lidé rádi muziku, kterou jsem hrál a hraju.” Domluva o podzimním turné byla tedy nasnadě a my můžeme s obrovskou radostí oznámit, že PHIL RUDD se svou kapelou zavítá i do jablunkovského ROKÁČE!

“Jsme rádi, že jarní turné dopadlo tak skvěle, přestože zpěvák Allan Badger bojoval po celou dobu se zánětem hlasivek, což se trochu projevilo na délce programu,” říká za pořadatele a dodává: “Na podzimní turné jsme domluveni na delším minimálně sedmdesátiminutovém setu”.

Phil Rudd je považován za rock'n'rollovou modlu a zhmotnění klasického příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Armáda skalních fanoušků skupiny včetně renomovaných hudebních novinářů dokonce zavedla tzv. “Rudd Factor”, tedy jakýsi hodnotící standard, který Phil Rudd svým stylem hry na bicí a přínosem do kapely AC/DC nastavil. Rudd bubnoval od 70. let v Melbourne ve řadě různých kapel, včetně Buster Brown či Coloured Balls. Od roku 1975 patřil ke klasické sestavě AC/DC, v roce 1983 byl z kapely vyhozen. Vrátil se v roce 1994 a vydržel až do roku 2014.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 CARMEN FANTOM OPERY KRÁLOVNA KAPESKA MAUGLÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK