czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
347 volných
12.3.2019, 20:00
3 000 2 500 2 125 1 250
Poprvé jsme mohli o kapele Ruki Vvěrch! uslyšet v roce 1995. Skupina získala popularitu mezi mladými lidmi díky hitům jako "Malyš" či "Student". S rapidním rozvojem skupiny v roce 1997 vyšlo první album s názvem "Dyšitě rovnomerno!", s nímž se kapela dostala na špičky hitparád. Mládež 90. let si stále pamatuje největší hity jako "Kroška moja", "Čužije guby" a spoustu dalších. Romantická písnička "Liš o těbe mečtaja" se stala skutečně krásným dílem, které dodnes naplňuje srdce zamilovaných lidí.

Hlavními členy kapely "Ruki Vverch" jsou Sergej Žukov a Alexej Potěchin. Za několik let popularity skupina získala neuvěřitelný počet cen. Mezi ně patří zlaté, platinové a stříbrné desky, ceny za významné přispívání k rozvoji ruského showbyznysu, jako Zlatý gramofon, Píseň roku, Cena Muz TV a jiné.

Kapela díky své tvořivosti každoročně vydávala nová alba s populárními hity, což jí umožnilo jezdit nejen na tuzemská turné, ale i na turné zahraniční. Mnoho lidí mohlo jen závidět pracovitost a popularitu Sergeje a Alexeje. Vždyť každé jejich vystoupení vyvolalo nadšené jásaní diváků. Na jejich skladby mohou lidé nejen tančit, ale také brečet z duše se dotýkajících lyrických textů.

V roce 2005 vydala kapela album Fuckin' Rock'n'Roll, kterého se stalo poslední dílo staré populární sestavy. V roce 2006 se kapela vydala na turné v sestavě skládající se ze Sergeje Žukova a Show baletu Street Jazz. V dubnu 2018 ve sportovním komplexu Olympijský v Moskvě kapela úspěšně odehrála dva výroční koncerty "Ruki Vvěrch! Lučšeje za 20 let!", na něž přišlo 60 000 lidí.

V současné době kapela Ruki Vvěrch nadále vzbuzuje v lidech emoce a na jejich skladby tančí celé koncertní sály. Koncerty kapely lákají velké množství lidí. Nejen věrné fanoušky z 90. let, ale také moderní mládež. Populární hity skupiny zná téměř každý, bez ohledu na věk či sociální postavení. Vždyť přitahují diváky nejen v Rusku, ale i ve světě.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ROMAN TOMEŠ - NAVĚKY TOUR 2019 ČAS RŮŽÍ FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway JOHANKA Z ARKU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK