czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 volných
24.11.2017, 20:00
650
Světoznámí SUNRISE AVENUE vydávají nové album a oznamují turné se zastávkou v Praze!

SUNRISE AVENUE jsou mezi posluchači oblíbení pro jejich chytlavé, melodické a energické vystupování. Jejich žánr se dá zařadit mezi pop rock a rockové balady. A nejen u nás snad není člověka, který by jejich melodie neznal. Velká spousta z nich totiž s velkou úspěšností hraje neustále v rádiích. Pro svou oblíbenost SUNRISE AVENUE také vyprodávají jeden koncert za druhým jako po hlavě a s posledním albem »Unholy Ground«, které získalo zlaté a platinové ocenění, začali také vyprodávat obrovské evropské stadiony.
Letos však tito Finové pro své posluchače chystají něco nového. Po čtyřleté přestávce, kdy si členové pořádně vyčistili hlavu, se opět pouští do práce. Frontman a skladatel Samu během dvou a půl let, které strávil na cestě s kytarou, načerpal spoustu inspirace a a v současné době chystá nové album, které pojmenoval »Heartbreak century«! Nová deska odráží současný stav lidských myslí, které jsou závislé na moderních technologiích, neustále online a zapomínají být šťastní a spokojení. To je zdá se velmi aktuální téma.
Novinkové album a oblíbené hity kapely SUNRISE AVENUE plné chytlavých melodií a houpacích kytar si budete moci poslechnout také LIVE v rámci turné „Heartbreak Century Tour 2017“! Zastávka u nás proběhne 24. listopadu v Paláci Akropolis v Praze! Koncert bude pravděpodobně brzy vyprodán, tak s nákupem vstupenek rozhodně neváhejte!


Další akce tohoto pořadatele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 SRDCOVÝ KRÁL PLES UPÍRŮ AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK