czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
Akce se již konala
Areál zámku Chyše svou malebností přímo vybízí k pořádání nejrůznějších společenských akcí. A jelikož svou neopakovatelnou atmosféru doplňuje kvalitním zázemím, není divu, že bývá často využíván ke shora předeslaným účelům. Tentokrát volba padla na fenomenální revivalovou kapelu The Backwards. Návštěvníci koncert The Beatles Night 2 tak mohou slyšet a vidět až nepochopitelně věrnou iluzi snad nejslavnější kapely všech dob.

Krásné prostředí zámecké zahrady, hudba legendárních The Beatles ve špičkovém provedení světoznámých The Backwards – co víc si na letní večer přát?
THE BACKWARDS - Beatles revival

Košická skupina The Backwards začala svou kariéru v roce 1995 původní tvorbou, poté následovalo spontánní rozhodnutí věnovat se hudbě své nejoblíbenější skupiny Beatles. První koncertní vystoupení se odehrálo v září 1996. První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejvýznamnějším a nejzásadnějším bylo vítězství na Světovém Beatlefestu v New Yorku v roku 1998, kde za sebou nechali celou konkurenci - 36 kapel z celého světa. Beatlefest v New Yorku kapela pokořila podruhé v březnu 2003. Po pěti letech se "obhájci titulu z roku 1998" opět zúčastnili Světového Beatlefestu a opět za ohlušujícícho řevu fanoušků i silné konkurence čítající tentokrát 44 kapel získali první místo. Backwards také ztvárnili Beatles ve stejnojmenném divadelním představení na Nové scéně v Bratislavě, které se dočkalo více než stovky repríz. V podobném projektu "Brouci" - muzikálovém představení inspirovaném Beatles - účinkovali také v pražském Divadle Spirála. Dalším projektem bylo v roce 2003 hudebně-taneční představení Beatles na scéně Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Kapela absolvuje ročně mnoho koncertů, vystoupení na veřejných i soukromých akcích různého charakteru a populární se stala i díky vystoupením v hudebně - zábavných pořadech všech našich televizí. Tradicí se už stalo každoroční podzimní turné po České republice. Pravidelně koncertuje v USA, kde stihla odehrát koncerty ve 23 státech, hrála také jako předkapela rock`n rollové legendy Little Richards a několikrát se zúčastnila největšího amerického Beatles festivalu Abbey Road On The River. V roce 2007 několikrát vystoupila také v slavném liverpoolském Cavern clubu, kolébce Beatles. Hrála také jako předkapela v rámci turné ke 40. výročí působení kapely Olympic. Hrají: Dalibor Štroncer, Miroslav Džunko, František Suchanský, Daniel Škorvaga.

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Koncerty (zahraniční interpret)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

MAMMA MIA! - muzikál s hity ABBA DRACULA GREGORIAN - Master of Chant: Final Chapter Tour HOREČKA SOBOTNÍ NOCI Továrna na iluze - Dámská jízda DON GIOVANNI - OPERA MOZART
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK