czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

Klub Lávka, Praha 1

Novotného Lávka 1, Praha 1


Klub Lávka, Praha 1Klub Lávka byl založen v roce 1991. Nachází se v samém centru Prahy v těsném sousedství Karlova mostu a nedalekého Národního divadla. Tím je vlastně předurčen k bohatému kulturnímu dění.
Klub Lávka není jen diskotékou, ale především příjemnou restaurací, kavárnou a divadlem, které je vybaveno nejmodernější zvukovou a osvětlovací technikou, v jednom. Nedílnou součástí Lávky je zahrádka "POD VRBOU" a zahrada "Pod Karlovým mostem". Z těchto míst i z oken divadla se Vám naskytne pohled na snad nejznámější pražské panorama podbarvené kulisou staroměstského jezu. Ne bezdůvodně se říká, že Lávka leží v nejkrásnější pražské lokalitě.
Originální členění Klubu má mnohostranné využití. DIVADLO v komorní atmosféře s kapacitou 150 míst nabízí skvělý prostor nejen k pravidelným hudebním a divadelním produkcím. Je i místem konání četných křtů knih, CD, tiskových konferencí, seminářů, svatebních hostin, plesů, setkání proslulých osobností a v neposlední řadě i firemních večírků, rautů a prezentací.

Akce hrané v tomto místě

Objednat vstupenky  MARTHA A TENA a skupina PELAGOS - ŘECKÝ VEČER NA LÁVCE         Prodejní místa
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL CARMEN FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway ROBIN HOOD
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK