czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

Rudolfinum, Praha 1

Alšovo nábřeží 12, Praha 1


Rudolfinum, Praha 1Rudolfinum bylo postaveno v letech 1876-1884 a slavnostně otevřeno 7. února 1885. Bylo financováno Českou spořitelnou (k oslavě padesátiletého trvání ústavu z rozhodnutí Zastupitelstva České spořitelny ze dne 12. května 1872) a předáno v "užívání na věčné časy" Jednotě pro zvelebení hudby v Čechách, Společnosti vlasteneckých přátel umění a Obchodní a živnostenské komoře pro sbírky Uměleckoprůmyslového muzea.

Dvořákova síň pražského Rudolfina je nejen proslulým koncertním sálem, ale po své rekonstrukci i jedním z nejlépe vybavených nahrávacích studií s 1023 místy k sezení, z toho je 417 křesel na balkóně, 81 sedadel v prostoru u varhan a 606 křesel v hledišti v přízemí, kde jsou také čtyři místa pro invalidní vozíky. Bezbariérový přístup pro handicapované návštěvníky je zajištěn jednak z úrovně parteru a jednak z prostoru podzemního parkingu.

Akce hrané v tomto místě

Objednat vstupenky  CARMINA BURANA         Prodejní místa
Objednat vstupenky  KENNY BARRON – sólo (USA)         Prodejní místa
VALETNÝNSKÁ AKCE 2018 MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 2018 ČAS RŮŽÍ KRÁLOVNA KAPESKA ROBIN HOOD PLES UPÍRŮ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK