czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
Noc na Karlštejně - každé léto s vámi

Představení mělo na karlštejnském nádvoří premiéru v červnu 2016, kam se příběh, podle něhož na hrad nesměly žádné ženy, vrátil po 45 letech u příležitosti oslav 700. výročí narození císaře Karla IV. V létě 2021 inscenace oceněná nominací na cenu Thálie domovskou scénu už druhý rok opustí z důvodu probíhající rekonstrukce. „Po pěti vyprodaných sezónách odjíždíme z karlštejnských zdí, abychom se vrátili alespoň na 100. reprízu,“ uvedl producent Janis Sidovský.

Od června do srpna 2021 bude muzikál na turné ve stejném obsazení jako na Karlštejně. „Naše inscenace vtahuje zámky a hrady do děje, využíváme prastarých divadelních zvyků, hrajeme po celém nádvoří, z oken i z cimbuří,“ vysvětlil nezaměnitelnost představení režisér Václav Knop. Kulisu pro slavný příběh s hity Karla Svobody tak v nadcházejícím létě vytvoří zámky Třeboň, Hluboká, Konopiště, Krásný dvůr, Slavkov, Jaroměřice nad Rokytnou, Moravská Třebová, hospital Kuks, Bratislavský hrad nebo vodní hrad Švihov.

V divácky úspěšném muzikálu, který kritika označila za perlu letních scén, účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, tv seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie – Daniel Bambas, Hana Holišová, Regina Rázlová, Pavel Vítek, Jan Kříž, Roman Tomeš, Ivana Korolová, Miloslav Mejzlík, Tomáš Smička, Marie Křížová, Václav Knop, Lukáš Kunst, Sabina Rojková a mnozí další.

Pozor, nelze hradit na prodejním místě.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Muzikály

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK