czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
729 volných
31.10.2021, 15:00
1 190 990 890 690
Premiéra originální show Michala Nesvadby Fantazie na kolečkách se blíží. Součástí děje budou i sami diváci

Původní český autorský projekt oblíbeného baviče dětí i dospělých Michala Nesvadby Fantazie na kolečkách … aneb záhada mizejících hraček bude mít letos konečně světovou premiéru. V dvouhodinové muzikálové revue pro celé rodiny v režii Lumíra Olšovského a pod hudební taktovkou Ondřeje G. Brzobohatého se představí skřítci, kteří rozvazují tkaničky u bot, schovávají ponožky pod postel, berou dětem dudlíky zpoza polštáře, ale přitom je nikdo ještě neviděl na vlastní oči. Tito a ještě dalších dvacet odehrají pohádkový příběh na všem možném, co má kolečka, aby byli u všeho dříve než my. Chybět nebudou populární televizní skřítci František, Fanynka, Bafík, Zeleňour či Žluťoun.
„Na mých představeních napříč republikou mi děti, rodiče, prarodiče a přátelé stále říkali, ať udělám nějakou velkou šou. A tak je tady splnění mého snu. Fantazie na kolečkách bude velká party na všem, co se točí pod nohama. Na kolečkových bruslích, kolech, jednokolkách, trojkolkách i koloběžkách. Budeme sledovat napínavý příběh jedné školky, kde se zničehonic začaly ztrácet hračky. O pomoc požádáme skřítky z Nafukovacího království a snad nám přijdou na pomoc i František s Fanynkou," říká ke slavnostní říjnové premiéře její tvůrce Michal Nesvadba.
Sám autor projektu se aktivně podílí také na dekoracích a doplňcích celé show. Jedním ze zásadních prvků bude podle jeho slov rampa, která dosáhne až na plochu haly mezi diváky. Ti se tak dostanou do centra dění celého příběhu.
Představení si užijí děti od tří let, ale i jejich starší sourozenci, rodiče a prarodiče. Pohádkově akční děj je naplno vtáhne do příběhu záhadně mizejících hraček, ve kterém nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou všude kolem vás, a ani o nich nevíte, zůstane navždy kamarádem všech dětí na světě.
Muzikálová revue je plná tanečních čísel a akrobatických triků na kolech, koloběžkách, in-line bruslích, hoverboardech a minikolech. Děti se poprvé ve více než dvacetileté historii televizního programu Kouzelná školka setkají s živými skřítky Františkem a Fanynkou v životní velikosti, kteří na scénu přivezou spoustu legrace, barevných kostýmů, obřích nafukovadel i světelných efektů … a možná se bude i létat …
Autorský tým velkolepé rodinné šou Fantazie na kolečkách tvoří jména jako Lumír Olšovský (režie), Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba) či Lukáš Vilt (choreografie) nebo Tomáš Váňa (režie filmu). Vystoupí čtyřicet účinkujících, mezi nimi i mistři světa, Evropy ve freestyle na koloběžkách (Richard Zelinka), na in-line bruslích nebo na MTB kolech (Tomáš Zejda), chybět nebudou originální Michalovy vynálezy ze samolepicí pásky, unikátní světelné akce skupiny Pyroterra nebo obrovská LED plocha o rozměrech 12x5 metrů s úžasnou videoprojekcí po celou dobu představení.

V naší nabídce jsou pouze místa, odkud skvěle uvidí i vaše malé děti.
Jedno dítě do 3 let zdarma na klín jednoho platícího doprovodu. Zákaz volného pohybu dětí bez dozoru.
ZTP/P – řeší pořadatel produkce@fantazienakoleckach.cz
Autorský tým:
Autor projektu: Michal Nesvadba
Režie: Lumír Olšovský
Film: Tomáš Váňa
Choreografie: Lukáš Vilt
Hudba: Ondřej G. Brzobohatý
Výkonný producent: Oldřich Vodrážka a Michal Nesvadba

Hlasy k rolím propůjčili:
Martin Stránský – Zlý vládce hraček
Tomáš Juřička – František
Lucie Černíková – Fanynka
Marek Němec – Zeleňour (vypravěč), Bafík a Starý šicí stroj
Michal Nesvadba – Žluťoun
Ondřej Lážnovský – Skřítek z Oslavkova a Mladý šicí stroj
Lumír Olšovský a Lukáš Ondruš – Ostatní skřítci a nitě

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Muzikály

PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK