czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
E-TICKET E-TICKET
SMS-TICKET SMS-TICKET
0 volných
12.8.2017, 20:30
990 790 590 450
NOC NA KARLŠTEJNĚ - ZNOVU NA KARLŠTEJNĚ

Slavnostní benefice ve prospěch hradu Karlštejn, v ceně každé vstupenky je program a pamětní grafický list zdarma (diváci je obdrží u vchodu do hradu v den konání představení). Představení je věnováno na opravu nástěnných maleb, na kterých je zobrazen císař Karel IV.


Noc na Karlštejně se v létě 2017 znovu vrátí na hrad Karlštejn! Slavná inscenace ve hvězdném obsazení opět rozezpívá nádvoří jedné z nejkrásnějších českých památek. Díky mimořádnému úspěchu bude odehrána druhá limitovaná série 13 představení, která bude zakončena slavnostní beneficí na opravu nástěnných maleb hradu Karlštejn.

Nádvoří hradu vytváří pro představení nezaměnitelnou kulisu a přímo magickou atmosféru. Jedinečný zážitek umocňuje historické prostředí, kde skutečně působil Karel IV. a kde se natáčela slavná filmová předloha muzikálu.

V představení pod širým nebem živě zazní písně Karla Svobody včetně Lásko má, já stůňu nebo Do věží. Začátek je ve 20:30 hodin a pozdější vstup na nádvoří je vyloučen.

Účinkují: Hana Holišová, Daniel Bambas, Pavel Vítek, Regina Rázlová, Jan Kříž, Miloslav Mejzlík, Tomáš Smička, Ivana Korolová, Václav Knop, Lukáš Kunst, Martin Hubeňák, Petr Šudoma a kobylka Bára.

Režie: Václav Knop. Producent: Janis Sidovský.Pokyny pořadatele

V obci Karlštejn pohodlně zaparkujete na centrálním parkovišti, odkud procházkou dojdete podél mnoha restaurací na hrad Karlštejn. Vlakem se do Karlštejna dopravíte jak směrem z Prahy, tak od Berouna a Plzně.

Představení se koná pod širým nebem za každého počasí a o případném zrušení se rozhoduje až v době plánovaného začátku ve 20:00. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout, například z důvodu deště. Představení může být přerušeno (i opakovaně) a poté pokračovat. Vstupné se z důvodu deště nebo chladného počasí nevrací.

Pláštěnky budou v prodeji v místě konání představení.

Další informace na www.divadlokarlstejn.cz

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Muzikály

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MAMMA MIA! AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! ČAS RŮŽÍ MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway PLES UPÍRŮ MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK