czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky
ZVONOKOSY – muzikál
Česká muzikálová komedie podle známého humoristického románu Gabriela Chevaliera o tom, jak je těžké povznést obecní blaho postavením obecního záchodku v rámci předvolební kampaně … a co všechno z toho může vzejít.
Do podoby muzikálu zpracoval známý český scénárista Petr Markov (mimo jiné například autor scénáře k filmu Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách), s použitím původního geniálního českého překladu Jaromíra Zaorálka. Nádherné písně jsou z dílny hudebního skladatele Jindřicha Brabce.
Premiéru za účasti vdovy po autorovi, paní Madelein Chevalierové měl muzikál v r. 1984 v Hudebním divadle Karlín v Praze s legendární Laďkou Kozderkovou, Ladislavem Županičem a Hanou Talpovou v hlavních rolích, a paní Chevalierová o této adaptaci prohlásila, že je nejlepším zpracováním knihy jejího manžela.
Uvidíte v podání sólistů a hostů Severočeského divadla v Ústí nad Labem v režii Martina Novotného, za doprovodu symfonického orchestru divadla pod taktovkou dirigenta Miloše Formáčka. Premiéru měl muzikál v ústeckém divadle v červnu 2017.

Další akce v tomto místě

Další akce tohoto pořadatele

Další akce z kategorie Muzikály

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DANIEL LANDA 50 ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 CARMEN FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway POMÁDA
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK