czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  1. března 2017 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

ALEXANDROVCI poprvé od tragédie vystoupili na veřejnosti!

Soubor Alexandrovci poprvé od letecké tragédie, která je zasáhla během našich vánočních svátků, veřejně vystoupil před ruským publikem v Kremlu. Koncert se uskutečnil 23. února 2017 v rámci oslav státního svátku ruské armády a soubor hrál, zpíval i tančil pro 6 tisíc přítomných diváků. Sklidil veliký úspěch s obrovským potleskem.

„V Rusku se slaví tzv. svátek mužů rudé armády. Tradičně proběhl velkolepý 3 hodinový koncert v Kremlu v Paláci, kterým po celou dobu provázeli Alexandrovci. Pro ty to bylo již druhé vystoupení s novými členy od oné tragédie, ale oficiálně první pro veřejnost.“ sdělil pan Rudolf Héger, výhradní manažer souboru pro Střední Evropu, který dostal pozvání na koncert od ministra obrany.

Do Kremlu se sjelo přes 6 tisíc pozvaných hostů. Mezi nimi byli vojáci, vláda, ministři a další významní hodnostáři. Prezident Vladimir Putin měl tradiční proslov a celý program vysílala živě ruská televize. Alexandrovci předvedli špičkový výkon, standardně za doprovodu živého orchestru, zazněly nové písně a nechyběl ani balet, bohužel, zatím jen v mužské sestavě. Na baleríny stále probíhají castingy.

„Razantně prezentovali jejich cílevědomost a sílu. Po téměř 2 měsících se dali znovu dohromady a ani já bych nepoznal, že došlo k nějakým změnám, nebo že vystupovali s novými členy. Bylo to velice emotivní a byl jsem doslova v šoku. Tak pěkné vystoupení jsem nečekal.“ dodal pan Rudolf Héger.

O tragédii se vůbec nehovořilo. Je to pro Rusko uzavřená událost. Manažer Rudolf Héger také znovu potvrdil, že soubor v květnu do České republiky přijede a také řekl, že se fanoušci mohou opravdu těšit, protože vystoupení bude opět nezapomenutelným zážitkem. Do května se s velkou pravděpodobností stihnou doplnit i ženy - baletky a tak bude soubor kompletní. O vstupenky je u nás zájem a prodeje neustále rostou.
MAMMA MIA! ROCKY muzikál Bonnie & Clyde - Hudební divadlo Karlín VÁNOČNÍ KONCERT - SEN MARIKY GOMBITOVÉ ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ PLES UPÍRŮ LORD OF THE DANCE - Dangerous Games 2017
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK