czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  1. prosince 2020 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

Informace pro zákazníky společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Vážení zákazníci,

situace ohledně pořádání kulturních a společenských akcí se neustále vyvíjí, jsou přijímána nová vládní opatření a tato kladou neustále nové překážky nejen pro konání samotných kulturních a společenských akcí, ale také pro provoz předprodejních sítí, které se musí vypořádávat se stále se měnícími podmínkami – ať již se jedná o omezení provozu v souvislosti s nouzovým stavem, karanténou pracovníků, uzavíráním provozoven, nařizováním home office, ale též s neustále se měnícími postoji pořadatelů jednotlivých akcí.
S ohledem na výše uvedené překážky je naše obchodní oddělení zcela přetíženo a nestíhá v rozumné časové lhůtě reagovat na individuální dotazy zákazníků. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni přistoupit ke změně v systému komunikace se zákazníky a veškeré informace určené zákazníkům budeme nadále zveřejňovat na našich webových stránkách na adrese www.ticket-art.cz . Na individuální dotazy (ať již telefonické či písemné a/nebo zaslané prostřednictvím e-mailu) z technických důvodů reagovat až do odvolání nebudeme. Za případné komplikace spojené s nevyřízením individuálního dotazu či žádosti jednotlivých zákazníků se tímto omlouváme; pokud budete mít dotaz týkající se zakoupených vstupenek, sledujte prosím informace na našich výše uvedených webových stránkách, které budou průběžně aktualizovány.
Věříme, že v současné těžké době náš výše uvedený postup pochopíte, není v našich silách v této situaci udržet komunikační procesy na úrovni, na kterou jste byli zvyklí za standardního (předcovidového) provozu.

Předem děkujeme za Vaši trpělivost a doufáme, že i přes výše uvedené opatření nám zachováte svou přízeň a i nadále budete využívat předprodej vstupenek v naší síti.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.
  LUCIE NA BÍLO ČAROVNÉ TÓNY MACOCHY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK