czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  2. března 2018 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

KRÁLOVNA KAPESKA našla svého zloducha + video ze zkoušek

Vedení společnosti PIXA PRO odhalilo největšího zloduchu v dějinách civilizace, říká si KATES

Všichni z nás znají a zřejmě i milují zloduchy, kteří se neblaze objevili v divadelních hrách či na filmovém plátně. Nejnovějším a také zřejmě největším zloduchem historie je KATES – KTS – Král temných sil. V ničem se nezadá se slavnými padouchy Dr. No (James Bond), Jokerem (Batman) či baronem Von Kratzman (Adéla ještě nevečeřela). Jeho cílem není, a ani nemůže být nic menšího než ovládnout celý svět a zničit KAPESKU – KPS – Královnu přírodních sil. Řečeno jeho vlastními slovy: “Je třeba nastolit pořádek a řád – Peklo musí vládnout světu napořád“.

Katese najdeme v novém muzikálu KRÁLOVNA KAPESKA, který vznikl ve společnosti PIXA PRO. Podle expertů má KRÁLOVNA KAPESKA zřejmě nejlepší herecké obsazení, jaké na muzikálové scéně najdeme. V roli Katese alternují dva fantastičtí démoni, Ernesto Čekan a Peter Strenáčik, oba si svoji roli velmi užívají.

Jsem temný ... tvůj král ... co víc bych si mohl přát ? Černý je můj grál ... a Neřád je můj řád ... hleď v mém dlouhém plášti prastarého jitra, ty dočkáš se v zášti tajemného zítra. Vlastně poprvé ztvárním „záporňáka“, nesmrtelného jako peklo samo - samolibého sebehladiče Katese. Nesmírně mne ta role baví - pohybově, hudebně i herecky. Ať už stojím na jevišti nebo z hlediště sleduji svoji famózní alternaci Ernesta,“ říká o své roli Peter.

KATES je opravdu krásná role. Chtěl bych ji hrát tak, aby se KATESE děti bály, muži smáli a ženy něco mezi tím,“ dodává Ernesto.

KATES je vládcem temných sil, a tak se v muzikálu můžeme těšit na hodně scén z pekla, které bylo i v původní Kapce medu pro Verunku velmi oblíbené u všech diváků. Čerti mají vlastní rockovou kapelu a zpívá s nimi čarodějnice, to už je opravdu něco. Jestli jim to ladí nebo neladí, to se dozvíte, až muzikál uvidíte.

KATES má také vlastní laboratoř, ve které kuje pikle hodné zloducha jeho formátu. Co vymyslí a vyrobí? Pomohou mu jeho vynálezy ovládnout svět?

Je to přece pořád pohádka a nikoli horor, a jak se na správnou pohádku sluší, bude konec dobrý, i když osud světa i Královny Kapesky bude opravdu viset na vlásku.

Premiéra muzikálu se uskuteční 7. března 2018 v pražském Divadle Hybernia. Každému detailu muzikálu je věnována velká péče a diváci se mají opravdu nač těšit.

ZAKOUPIT VSTUPENKY NA MUZIKÁL

DANIEL LANDA 50 ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS 2019 - THE GREAT WALL CARMEN FANTOM OPERY MÝDLOVÝ PRINC - Divadlo Broadway ATLANTIDA
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK