czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  22. února 2019 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

Muzikál WE WILL ROCK YOU s hity QUEEN - předobjednávky zahájenyWE WILL ROCK YOU
Světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny QUEEN
Poprvé v češtině od podzimu 2019


Sen fanoušků skupiny Queen se stává skutečností! Slavný muzikál „WE WILL ROCK YOU“ míří do Prahy v české premiéře. Legendární hity jako Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Radio Gaga, We Are the Champions, Somebody to Love nebo Flash zazní poprvé v češtině a samozřejmě s živou kapelou.

Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným humorem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

O překlad muzikálu do češtiny se postaral již zkušený autor Adam Novák, který Praze přinesl takové hity jako např. Mamma Mia!, Sestra v akci, Carmen, Pomáda, Producenti, Madagaskar, Horečka sobotní noci a další.

Další členové tvůrčího týmu a hereckého obsazení budou brzy zveřejněni.

Předprodej vstupenek od 390 do 1.290 Kč bude zahájen v nejbližších dnech, již nyní lze vstupenky předobjednat a zajistit si nejlepší místa u TICKET ART – tel.: 222 897 621 nebo email: jitka.rasova@ticket-art.cz

VIDEO ZE ZAHRANIČNÍHO UVEDENÍ
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2019 HANA HEGEROVÁ 88 ČAS RŮŽÍ ČARODĚJKA KVÍTEK MANDRAGORY JOHANKA Z ARKU
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK