czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  10. listopadu 2017 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

NAHNILIČKO se na čas loučí, v listopadu uvede divadlo talk show Jana Krause

Vážení diváci,

pro tuto divadelní sezónu se na čas loučí kultovní komedie Jana Krause Nahniličko. V původních termínech 26. listopadu od 15 a 19h a 27. listopadu od 19h místo ní uvedeme ojedinělou jevištní talk show Jana Krause CO JINDE NEUSLYŠÍTE s Evou Holubovou a Bohumilem Kleplem. Takže o tváře Nahnilička nepřijdete. Podoba pořadu je zcela netradičně v rukou Vás diváků, a to prostřednictvím Vašich dotazů, ať už psaných nebo položených přímo z hlediště. Každá repríza je originálem, který se nebude opakovat. Co jinde neuslyšíte je nenávratným dílem okamžiku. Vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Pokud by Vám změna programu nevyhovovala, vstupenky si můžete vyměnit na jakékoli jiné představení našeho divadla, případně Vám bude vráceno vstupné, a to v místě zakoupení vstupenek nejpozději do 14. listopadu.

Omlouváme se Vám, pokud Vás odmlčení se Nahnilička bude mrzet, nicméně věřte, že důvod je k němu více než radostný – naše kolegyně Martha Issová odchází na mateřskou dovolenou. Držíme jí palce a věříme spolu se všemi herci, že se Nahniličko vrátí hned v příští divadelní sezóně.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.
MADAGASKAR - MUZIKÁLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ DRACULA MIRO ŽBIRKA - Vánoční Symphonic Tour 2017 MAUGLÍ PLES UPÍRŮ ROCKY muzikál
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK