czech
  • Přihlášení zákazníka

    Zavřít
    Změna hesla

  • Registrace
  • Moje objednávky

zadáno  7. září 2020 [TICKET ART PRAHA, s.r.o.]

PÁN LEDU – JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO Praha - změna termínu

Vážení příznivci a fanoušci krasobruslení.

Situace v Čechách, ale i ve světě nás přinutila, věříme že naposledy, změnit termín konání krasobruslařské show Pán ledu na nový termín 20.2.2021.

Příčinou přesunu představení je omezení počtu účastníků na akci a nemožná letecká doprava krasobruslařů. Hlavním důvodem je ale i Vaše bezpečnost a zdraví. Věříme, že 20.2.2021 bude už situace vhodná a bezpečná pro uspořádání světové show a pro návštěvu Prahy světových hvězd krasobruslení v čele s famózním Jevgenijem Pljusčenkem.

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás i jménem všech účastníků poprosit o zachování přízně tomuto představení a zvážení vrácení vstupného z důvody změny termínu, čímž podpoříte jeho konání. Takovéto představení nemá svoje kouzlo bez světových hvězd, ale ani bez vás.

V případě vážného důvodu můžete o vrácení vstupného požádat do 30.9.2020 za podmínek prodejní sítě, kde jste vstupenky zakoupili.

Ještě jednou Vám děkujeme za zachování přízně.
  LUCIE NA BÍLO COSMOS DISCOVERY ROBINSON CRUSOE PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK